Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg igaz az, hogy a...

Tényleg igaz az, hogy a teknőctarka macskák csak nöstények és a vörös macskák meg mind hímek?

Figyelt kérdés
Több ismerőstöl hallom, de nemtudom valóban igaz e. Ha valaki esetleg genetikai magyarázatot tud azt is szivesen fogadom;)
2009. febr. 5. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hááát nem hiszem....bár nekem van egy fekete fiú aki hozott egy tarkát magának a télen...tuti hogy lány mert "jóban" vannak..... ha lesz vörös a kicsik között ígérem megnézem és megírom! :DDDD
2009. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, h igazad van-e, mindenesetre nekem van egy vörös kandúrom, akinek az anyja teknőstarka volt.
2009. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nálunk az anya macska teknőctarka az apa és a 4 kölyök mind vörös és him.
2009. febr. 5. 22:30
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem egy teknőctarka lánycicám volt :)
2009. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A teknőctarkák tényleg lányok, de szerintem vörös bundájú lány macska van

2009. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ezen még nem is gondolkodtam. De tényleg. Eddig volt két vörös macskám, mindkettő fiú volt, és egy teknőctarka, az meg nőstény. Érdekes.
2009. febr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem igaz. Még egy picit sem.
2009. febr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
igaz teknöctarka csak lánycica van ennek genetikai oka van vörös viszont fiu és lány cica is van
2009. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A trikolor (háromszínű) cicák mindig lányok. Tapasztalat is, meg még nagyon régen tanultam. A tiszta vörösről nem tudok ilyen bizonyossággal nyilatkozni, bár akiket eddig "ismertem" mind fiú volt.
2009. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
68%
Nekem 6-cicám van ,fekete vörös,tigriscsikos,hamuszürke,hamuszürke vörös fehér foltokal, fekete,hamuszürke- fehér,és mind nöstény.
2009. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!