Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel/hogyan lehet távol...

Mivel/hogyan lehet távol tartani a macskákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget kérnék. A szomszédom eteti a kóbor macskákat. Nincs ezzel semmi baj, de az eredmény nálunk landol. A macskák telekakilják az udvart (ami nagyon kicsi, csak a gyerekek miatt van), és a teraszunknak is átható, orrfacsaró macskapisi szaga van folyton.

A teraszon van egy kis asztal, azon szoktak a gyerekek játszani, homoksütit sütni stb. Nem is pakolok el onnan, nehogy ráfeküdjenek az asztalra a macskák, de ez nem zavarja őket, most zavartam el 4 (azaz négy) macskát onnan. Holnap moshatok át mindent domestosszal.

Ja, és egyik reggel azt vettem észre, hogy az ablakpárkányon heverészhettek, mert az ablaküveg le volt pisilve...ennyit a szellőztetésről.

Mit javasoltok, mivel tudnám távol tartani őket?

(Kutya kizárva, mert vagy udvar a gyerekeknek vagy kutya.)


Segítséget előre is köszönöm!


(Ui.: használható ötleteket várnék...ha van) :(


2011. febr. 19. 21:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha fejébe vette a macska, hogy oda akar menni, akkor hatékonyan és állandóan sajnos semmivel :-(
2011. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg embernek van gyereke, kutyája és kertje amit mindketten használnak. Még egyik sem halt bele. Kissé elavult elképzeléseid vannak. Bár az valóban igaz hogy ha nem családtagnak akarsz kutyát csak riasztónak akkor nem való neked. Amúgy sem lehet nagyon elüldözni őket. Ők olyanok hogy oda mennek ahova akarnak.
2011. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy elavult nézezeim lennének azért, mert nem tetszik, hogy a macsák összehugyoznak mindent, és a gyerekeimet oda küldjem ki játszani.

A kicsi 1,5 éves, esik kel, mág a szájába vesz mindent.

Nincsen kedvem (lelkem) a macskákat mérgezni (ezt javasolták néhányan), ezért kérdeztem meg, hogy van-e vmi jobb megoldás.

Sörét sem megoldás...lakott területen.

2011. febr. 19. 21:55
 4/29 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami. Szeretem a kutyákat, de kínzásnak tartanám, ha ezen a kis udvaron kellene tengetnie a mindennapjait. Csak ez az akadálya.
2011. febr. 19. 21:56
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
kutya? mondjuk roti?
2011. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

HUMÁNUS MEGOLDÁS!

nagyobb állatkereskedésben lehet venni ilyen riasztó szert!

Bár nem tudom,hogy a szabadban mennyire hatékony!

Spray -vel kell lefújni és olyan szaga van, amit az állat kifejezetten utál!

Kérdezz rá!

2011. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
bocs most olvastam, hogy az nem lehet.. akkor nem tudom.
2011. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A Google-ba beírod, hogy macska elriasztása, vagy hasonlót és kidob sok lehetőséget.
2011. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

A kérdezőnek: nem tudok jó tanácsot adni, talán próbáljátok őket elkergetni, ha látják, hogy nem lehetnek nyugottan ott, akkor talán elszoknak onnét...

Az ilyen mocskoknak meg nehogy megfogadd a tanácsát ...

:(((

2011. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

Hát bocsáss már meg, de ha mondjuk példul elkap valami fertőzést a gyerek a kóbor dögtől, nehogy már a macska legyen a szent!

Ezek a dögök tele vannal bolhával, férgesek, meg még ki tudja mi bajuk van!

Nem tudom Te mit szólnál hozzá, ha a gyereked macskapsibe játszana!

naponta 5-ször takarítanál utánuk!

Egyépként irtam, hogy vegyen macskariasztó szert!

De gondolom nálad is csak úgy hemzsegnek a bolhazsákok!

Állatbarát vagyok egy bizonyos határig,de ha a gyerekem macskapiszokba hemperegne, és beteg lenne miattuk, garantálom neked hogy 1db se élne már a környékemen!

Az irásod pedig téged mínősit!

2011. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!