Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy egy macskának 7...

Olga néni kérdése:

Igaz, hogy egy macskának 7 élete van? Én már láttam olyan helyzeteket, hogy azt hittem beledöglik, de csak megrázta magát, és ment tovább! (Pl. Teherautó elgázolta, egy másik meg leesett egy 80 km/ó haladó autóról, stb. )

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. 1 élete van, mint minden másnak. Az, hogy éppen csodáslatos szerencséje van, más kérdés, de a többség nem éli túl, mikor teherautóval találkozik.
2011. márc. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A macskák nagyon szívós állatok,de ha egy teherautó elgázolja nemhiszem,hogy életben maradna.
2011. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában 9 életet mondanak. Sok macskát ismerek, akiken csak csodálkozom, hogy még élnek (magasról leesett, elgázolták, kutyával találkozott, hetekig éhezett). Kemények a cicók nagyon!
2011. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok, szóval 9! Az áramütést is bírják! Hihetetlen!
2011. márc. 18. 10:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem én szadiztam árammal!
2011. márc. 18. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a macskaknak van kilenc elete, es nem a macskak a szivosak! Az emberek a nyapicok, es puhak.


--

Egy Macska. :)

2011. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, minden relatív!
2011. márc. 18. 13:50
 8/8 Szo_ba ***** válasza:
Én egyszer láttam egy macskát, amin épp átment az úthenger, de a macska túlélte! Hihetetlen volt! Pár miliméter vastagságúra lapult, de megrázta magát, felfújódott, és tovább battyogott a dolgára. Ezeknek van vagy 100 életük, higgyétek el nekem, ez az igazság!
2011. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!