Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Visszajöhet még a cicám? Egy...

Visszajöhet még a cicám? Egy hónapja tűnt el.

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja tűnt el az egyik nőstény cicám. Kerti macska, a házba be se jöhet, nincs ivartalanítva. Eddig is volt olyan, hogy néhány napig nem láttuk, de ilyen hosszú időre még sose tűnt el. A barátnőm mondta, hogy az ő cicája egyszer fél év után ment haza, de az kandúr volt, azt hallottam, azok gyakrabban szoktak hosszú időre elcsavarogni. Van rá esély, hogy megkerül a cicám?
2009. febr. 23. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Az én kandúr cicám szeptemberben ment el és azóta se láttuk. Ős is kinti cica volt. Szerintem még van esély rá, hogy visszajöhet bár ilyen hosszú idő után nem hinném. Sajnálom.
2009. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Szia,remélem visszajön a cicád. A szomszédaimban többször mentek el cicák. Volt,amelyik néhány napra vagy akár 3 hónapra is. Bár csak fiú cicákról hallottam.
2009. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
42%
Szerintem vegyél egy új macskát.
2009. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

most nekünk is "elszökött" a cicánk, bár az kandúr. én azért még várom vissza, máskor is volt, hogy több napig nem láttuk (bár igaz most már kb. egy hónapja, hogy elment!:/ )

remélem előkerül a cicusod!

2009. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én az első hozzászóló vagyok.

Ha esetleg a cicád nem lenne és új cicust szeretnél az én lány cicám most terhes. Ha tényleg érdekel írj privátot. És azért remélem előkerül :)

2009. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is remélem, hogy megkerül a cica. Egyébként van egy másik lány cicám is, úgyhogy az utánpótlás valószínű meglesz :)
2009. febr. 23. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem elő fog kerülni, de valszeg vagy terhesen, vagy majd kiscicákkal :) Mienk is csinált ilyet! Eltűnt 1 hétre..aztán hazajött..Kb 6-8 hétig megvolt..és nőtt a hasa. Eltűnt..és nem is láttuk és 2 hónap múlva megjelent, mögötte 5 pici cica követte :D

2009. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A milyen két hónapra lett meg. tegyél ki cédulákat fotóval, hogy keresed, ha van olyan ismerősöd, aki sokszorosítja.Ha nincs, írj te, írd le, milyen.

Rakd a környéken a boltra, oszlopokra, iskolához óvodához. a gyerekek hamarabb észreveszik.

2009. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem pusztult el,vagy ha valaki nem fogadta be akkor vissza fog menni!!Nekem fél évet nem volt meg a cicám és aztán hazajött,azóta megvan!!!!!!A macskák sokszor képesek több kilométereket barangolni!!!!
2009. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!