Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek csincsilla...

Rita Anna kérdése:

Van valakinek csincsilla perzsa cicája?

Figyelt kérdés
Az én cicám kislány és ivartalanítottuk tavaly nyáron.Nagyon kényes a gyomra születése óta,pedig csak magas minőségű ételt kap.Tudja valaki,hogy mitől lehet az,hogy hetente mégis többször hány?
2011. márc. 22. 16:25
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves csincsilla perzsa tulajdonos!


Nekem is csincsilla perzsa cicám van, 11 éves. Szintén pici korától rendszeresen hány. Imád papírt enni (zsepi, wc papír...) majd kihányja. Nem adom neki, mindig lop. Érdemes adni neki rendszeresen szőroldó pasztát. Én Royal Canin száraz táppal etetem. A legtöbb fajtában van szőroldó! Semmi különösebb gond nincs vele, (a bundája csomósodik, mert nem szeret fésülködni). Egészséges cica. Az teljesen normális hogy hány! Nyilván, ha más tűnetei is vannak, akkor érdemes megmutatni orvosnak...

2013. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! A cicádnak vegyél sajtpasztát, minden nap adj neki belőle, meg trappista sajtot is, ez segíti megemészteni a lenyalt szőrét a kis gyomrában. Valamint engedd ki az udvarra füvet és zöldet legelni. :) Miénk is okádik, ha nem kapja meg ezeket. :))) Remélem, hogy segíthettem.
2014. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!