Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A bolhanyakörv hatásos lehet...

A bolhanyakörv hatásos lehet kullancs és atka ellen is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
elvileg hatásosak, bár az atkában nem vagyok biztos
2011. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kullancs ellen inkább a Frontline cseppet használd, az tuti. A bolhanyakörvre az állatorvosunk azt mondta, nemigen hatásos még a bolha ellen sem.
2011. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kullancs és a bolha ellen hatásos,az atkát nemtudom :-/
2011. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A bolha és az atka ellen nem igazán hatásos, a macska élete ellen azomban annál inkább, ugyanis bármibe beleakadhat egy pillanat alatt, és a cica megfojtja magát. Sajnos már elég sok rosszul végződő nyakörves sztorit láttam/hallottam. Ha nyakörv, akkor CSAK önkioldózáras!

Bolha és atka ellen az advocate cseppet szokták ajánlani, kb 1800ft, 1 hónapig véd. Csak bolha elleniek ennél jóval olcsóbbak, és több hónapig hatnak. Minden állatpatikában beszerezhetők. Viszont ha egyszer megjelent az atka, akkor sanszos hogy hosszú küzdelemre számíthatsz, mert nagyon makacs is tud lenni.

2011. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kullancs ellen biztosan hatásos, az atkában már nem vagyok biztos, de én úgy tudom hogy az ellen is jó.
2011. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Attól is függ milyen márkájú az a nyakörv,nekünk volt a macskán, és mégis szedett össze kullancsot.
2011. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A cseppet is használtuk, de nálunk valami "immunis" bolhák voltak,mert a kezelés után még napokkal is találtunk a macskában
2011. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!