Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi is lesz vagy keverék?

Sziámi is lesz vagy keverék?

Figyelt kérdés
Sziámi (fóka) cicám vemhes, az apukát nem láttam, így kérdésem, szerintetek mennyi az esélye annak hogy fóka sziámi is fog születni??? ( a kiscicáknak lesz gazdájuk, de ha lenne köztük sziámi az mindenképp anyukámé lenne mert nagyon tetszik neki...ezért izgulok! )
2011. márc. 28. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minimum az apa fenotipusát kéne ismerni egy becsült válaszhoz is! Magyarul ezt a kérdést nem lehet megválaszolni. Majd meglátod.
2011. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
annyi az esélye mint annak, hogy sziámi kandúrral párzott.
2011. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fóka sziámi kiscica akkor fog születni, ha az apa is sziámi volt. Így max sziámira emlékeztető keverékek születhetnek. A genetika bonyolultabb annál mint hinnéd.
2011. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fajtiszta sziámi biztos nem lesz,hacsak a kandúr nem az!Talán lesz köztük egy kettő ami úgy néz ki mint egy sziámi.:)
2011. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziámi színű biztosan NEM lesz köztük. Ahhoz mind a kettő szülőnek hordoznia kell a sziámi gént! Ha ez hiányzik, akkor max génhordozó lesznek a kicsik. De egyik sem fog az anyjára hasonlítani, ha csak az apa nem volt sziámi... aminek csekély a valószínsége...


sziámi cica tulajdonos és tenyésztő

2011. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

az én fóka sziámi cicám is meglépett, és mire észrevettem az udvaron egy vörös perzsa cicával...

remélem lesz köztük hosszúszőrű

2011. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!