Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy nőstény fajta tiszta...

Van egy nőstény fajta tiszta brit cicám aki tüzel, folyton ki akar menni. Most épp kint csatangol. Hogyan tudnám rávenni h bent maradjon? Vagy zárogassak mindent? Ja és a függönyt is tépi arról hogy lehet leszoktatni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Ivartalanítsd mielőbb és akkor nem lesz gond.

Hagyod kint mászkálni, mikor tüzel?

És ha befedezi az utca királya? Tudsz gondoskodni a kölykökről?

2011. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Most is kinn csatangol?

Én a helyedben már tiszta ideg lennék, hogy most cserkészi be egy házikandúr. Fajtatiszta ivaros macskát kiengedni? Ej-ej... Rávenni nem lehet egy macskát semmire, maximum kényszeríteni. Ő nem azt teszi, amit majd te szeretnél.

2011. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Tüzel, és épp kint csatangol?

Majd rakj fel képeket a kiscicákról....

2011. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Fajtatiszta és kiengeded? Nem félsz, hogy valaki elviszi, ellopja? Drága dolog egy fajtiszta cicus, ráadásul szépek is, és sok ember szívesen tartana, ha anyagilag megengedhetné magának a vételárukat. Nem lenne jó, ha 60.000 forintod esne a kútba, mert valaki más is pont ilyen macskát szeretne otthonra, és épp a tiéd tetszik meg neki...
2011. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen számoltam a kiscicákkal.Tisztában vagyok vele,h másis szeretne ilyen cicát.De jó környéken lakom ilyesmi nem jöhet szóba és a kerítésen kívül nem tud messzebbre menni.csupán azért kérdeztem h tud e vki vmi jó módszert az ivartalaníttatáson kívül.már találtam módot láthatatlan macskakerítés de 70ft h benn maradjon kicsit soknak tűnik.az ajtót meg nyáron nem hagyhatom csukva mert megfulladunk a melegben a családdal.ha esetleg tud vki használt láthatatlan macskakerítést vagy bármi módszert azt megköszönmném.korholó és szidkozódó válaszokat nem kérek.
2011. máj. 24. 20:51
 6/13 A kérdező kommentje:
nem 70 hanem 70 ezer ft elírtam párdon.
2011. máj. 24. 20:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi a gond az ivartalanítással?
2011. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

70 000-ből macskabiztos kerítést tudsz építeni, vagy 100-150 négyzetmétert....Aztán lehet szabadon....

És szedhetne fogamzásgátlót, de Te azt már felejtsd el, mert tuti meg van már termékenyülve, és a kiscicáknak árt!

Most már megszül, vagy ivartalanítod gyorsan...

2011. máj. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Én bevállalok egy kiscicát;)
2011. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak:tele van a net már meglévő,életveszélyben lévő kölyökmacskákkal,közülük vállalhatnál be inkább egyet,szó szerint az élete múlna rajta.

Aki meg sajnálja ivartalanítani a macskáját,a kölyköknek is biztos talál megbízható gazdát már születésük előtt,vannak ilyen csodalények.

2011. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!