Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ellenesek, figyelem!...

Macska ellenesek, figyelem! Mit nem lehet szeretni egy macskában?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 16:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
69%
én nem mondhatnám,hogy macskaellenes vagyok,de nem vagyok oda értük.másnál jó,aranyos,de nekem nem kéne.azért,mert öntörvényű,csak akkor simogathatom,ha ő akarja,és félnék,hogy elüti egy autó vagy elcsavarog,ilyesmi.Szüleimnek is van,de nem szeret engem.bár ugy vettem észre egyik macsek sem.pedig nem bántanám őket soha.én inkább kutyás vagyok,van is kettő.van aki ilyen,van aki olyan.
2009. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
32%
A macskák szanaszét járkálnak, mindenféle betegséget összeszednek, amit átadnak a "gazdinak". Én láttam már kismamát, aki a macskájától összeszedett betegség miatt vesztette el a babáját.
2009. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%

szia! neekm mentett cicám van,egyálalán nem terveztem,hogy macskám lesz:) én pont emiatt szeretem,hogy tényleg öntörvényű,azt csinál,amit akar,de azért mindig ott van mellettem,jön,ha hívom,együtt játszunk-már ha van kedve hozzá. Szerintem például a macskák viselkedése sokkal inkább hasonlít az emberére,mint a kutyáké. Mert ugye mi is akkor és azt csináljuk,amit és amikor akarjuk!!! és nem hízelgünk senkine-már úgy általában:)))

és emellett,hogy macskám an,a közeljövőben lesz egy kutyám is:)))

2009. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
35%
Mert egy undorító kétszínű kis dög... csak akkor hízeleg ha kell neki valami... na meg kényeskedik...
2009. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem azok nem szeretik,akik annyira rossz természetűek,hogy csak egy idomitott állat all le vele,a macska meg ugye nem ilyen. Mellesleg a gyerekek is hazavisznek az óvodabol minden szart,szo szerint,akkor most utáljuk öket? Takarítani kell, ennyi.
2009. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
22%

Nem szeretem, mert kényesek,büdösek,és undorítóak.

(Lehet pontozni,ez az én véleményem:))

2009. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is azok utálják a macskákat, akik nem bírják elviselni, hogy egy állat nincs konkrétan alárendelve az embernek és nem nyalja egyfolytában az ember talpát..

Egyébként szerintem marha egyenes állat, egyáltalán nem kétszínű - bár sokszor kiszámíthatatlan.

2009. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
én szeretem a macskákat, a kedvenc állataim. De nem alkotok véleményt a macskautálókról, hiszen én tettem fel a kérdést. :)
2009. márc. 17. 16:53
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért,mert a macskák bár elég intelligensek,ahogy előttem is irták öntörvényüek..nem lehet nekik megmondani,hogy mikor mit csináljon,nem lehet "falkavezérré" válni a szemükben,mint a kutyáknál,már csak a származásuk ,felmenőik életformája miatt sem:-) Ennek ellenére nekem világ életemben volt kutyám és cicám egyaránt:-) Az meg egy hülyeség,hogy hálátlanok, szerintem a diszhalaim is meghálálják a gondoskodást,megnyugtatnak ha rájuk nézek,a lakás diszei..holott csak a kajára pályáznak ha meglátják hogy közeledek feléjük,és még megsimogatni sem engedik magukat:-D
2009. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
26%

Én megfordítanám a kérdést: mi a fenét lehet szeretni a

macskákon?

2009. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!