Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hónapos kan macskánk mindenh...

8 hónapos kan macskánk mindenhova bepisil. Van neki alom de csak néha végzi oda. A macskapisit hogy tudom valahogy kitakarítani hogy ne legyen ennyire büdös? Tudom hogy ivartalanítani kellene de erre most nincs pénzünk.

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

KANDÚR,és nem kan!

Amúgy én is ugyanebben a cipőben járok,csak az én cicám már 1 éves múlt,hamarosan (amint lesz pénz rá) visszük ivartalanítani.

mi hypo-s vízzel szoktuk felmosni a konyhát és az előszobát (a szobákba pont emiatt nem engedjük be),majd hypo-oldattal bespricceljük a kritikus helyeket. de lassan már ez sem segít... /

2011. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mi hoztunk 2 cicát 1 lányt és egy fiút,és ők sem tudták megtanulni h az alomba kell wc-zni,csak néha néha végezték oda a dolgukat!Elmentünk 1 állatboltba vettünk sprayt ami elijeszti a macskát attól h odapisiljen,de az sem hatott! És mondta a nő h vannak macskák akik nem tudják megtanulni a szobatisztaságot!!!minekünk is elkellet ajándékozni 1 kinti macskának!:(:(
2011. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
helyesbítek:elkellet ajándékozni őket!én is nagyon sajnáltam de az nem állapot h mindig bekakiltak meg bepisiltek!!!:(:(
2011. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A cicákat tanítani kel! Sokszor sok időt igényel, de megéri, minthogy folyton takarítsál!
2011. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ecet. Ecet es citrom. A hypo azert nem jo, mert a szaga feluljelzesre emlekezteti oket, es ujrajelolik a helyet.
2011. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ivarérett és jelöl. Ivartalanítás segít csak, hosszú távon nagyon idegölő lesz.
2011. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!