Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan lehet megkülönböztetni...

Honnan lehet megkülönböztetni hogy a kiscica lány vagy fiú?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

"Szerinted az állatorvos hogy nézi meg??"


Hát a miénk konkrétan beírta az oltási könyvbe amit mondtunk, hogy lányok... aztán 2 hónap múlva vittük mindkettőt kiherélni...


Ahogy 11:44 írja: korántsem olyan könnyű megállapítani, mint ahogy azt a fenti "szakértők" mondták, de persze nem lehetetlen.


Esetleg ez az ábra is segíthet:

[link]

a bal oldali a lány.



Ja és ha háromszínű/teknőctarka (értsd: van benne vörös és más (nem fehér) szín is), akkor lány.

2011. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszolónak nagyon szépen köszönöm! :))... végre értelmes válaszokat is kaptam
2011. jún. 15. 13:48
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó kettő, nagyon jók vagytok!!!, én is ilyen képeket kutattam volna a kérdezőnek, de megelőztetek!

Ott a zöld mindkettőtöknek!

2011. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 eszter2005 válasza:
44%
Hát nem ojan egyszerű. A nagypapám meg akarta nézni gy hogy felemeli de a cica meg karmolta. Meg a kiscicák félősek és ha meg is mozdulunk nálunk elfutnakk. De az eggyik azèrt karmolta meg a másikat mert szégyellős és lány kiscica.
2015. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!