Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit Csináljak? Februárban...

Mit Csináljak? Februárban meghalt a cicám, ő volt a legjobb barátom, és mióta meghalt úgy érzem hogy már nincs kedvem élni. Ti is éreztetek már így?

Figyelt kérdés
a cica helyett kaptam egy teknőst,de ez nem felejti el a cicámat..ja és azóta reszketek...egész éjjel ott nyávogott a Wc-be mert oda leült és nem tudtuk felemelni,bepisilt és azt mondta az orvos hogy nem lehet meggyógyítani..és hallotam hogy egy nagyot síkitott és abbahagyta..anyukám odament meghalt:(( de ezt nekem nem mondta el csak a suliba mondta el hogy ma eltemetjük...és képzeljétek el egész nap a suliban sírtam és természet órán miről tanulunk? a MACSKÁKRÓL:((
2011. júl. 1. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
elhiszem h szomi vagy, én is imádom a kutyáimat, rossz lenne nélkülük, de ez van....lépj túl hisz mégsem egy CSALÁDTAG (mármint nem szülő stb...)
2011. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

rosszak lettek a cicámtól a jegyeim:((

egszerűen nincs kedvem élni!

2011. júl. 1. 15:28
 3/10 A kérdező kommentje:
de a cicám családtagnak számított!! már megvolt vagy 7 éve..
2011. júl. 1. 15:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"mégsem egy CSALÁDTAG"

te aztán jó gazda lehetsz.

minden normális ember szomorú elveszít valaki fontosat az életéből.

Ezzel nincs baj. Idővel majd tompul a fájdalom (elfelejteni persze nem fogod soha)

Az élet megy tovább...gondolj bele hogy milyen szép élete volt nálatok. Más macskának meg milyen rossz sorsa van.Te segítettél rajta.

Ha már megnyugodtál egy picit elgondolkodhatsz, hogy segíts egy másikon is (ő is ezt akarná és nem azt hogy otthon gyötörd magad)

2011. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem én írtam hogy mégsem egy CSALÁDTAG!
2011. júl. 1. 15:39
 6/10 A kérdező kommentje:

jó de anyukámék nem engedik hogy még1 macskát tartsunk!

mert emeletesbe lakunk,és szerintem jobb lenne egy macskának egy kert ahol szaladgálhatna.(:

bár a cicám félt kint lenni!

2011. júl. 1. 15:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy másik cica tudna túllendíteni ezen, és biztos vok benne, ha anyukád megérti, ez mennyire fontos neked, meg fogja engedni. Én a cicámat ugyanannyira szeretem, mint a testvéreimet, szüleimet...stb. És ez nem azt jelenti, ha családomat nem szeretem eléggé, csak h a cicámat nagyon-nagyon. Nem vunk egyforma emberek, igenis van, aki annyira szereti az állatát, mint a családját.


Szóval sirasd el szegényt és próbáld meggyőzni a szüleidet egy másik cicáról. Egyébként ne aggódj egy macska ami bent nő fel, nem igényli a kinti életet. Enyém is nagyon fél kint, nem is szeret kint lenni, max ha egy nagyon csendes helyen vunk, úh ez ne tartson vissza, főleg ha a jegyeidet is lerontottad emiatt!

2011. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nekem a cicám eltűnt már jó egy éve.. azóta se tudom mi lehet vele de én mindig arra gondolok ha eszembe jut h akárhol ott biztos jó neki különben haza jönne... hacsak nem meghalt. :S de anyukám nem volt nagyon mellette amikor őt haza hoztam mégis maradhatott. aztán ugye eltűnt és egy évig nem volt semmilyen állatunk. én is nagyon szomorú voltam. minden nap hívtam (mi kertesben lakunk) de nem jött. kajával is csalogattam és semmi. minden este sírtam sőt a képe mai napig az előszobai tükrön van.


de:


pár hete amikor mentünk anyával vásárolni egy pillanatra megálltam. (láttam egy nagy fekete macskát, de mint utólag kiderült csak beflesseltem xDD) és anyám lábához odaszaladt egy pici korom fekete kiscica. én nem tudtam ott hagyni. anya pedig teljesen bizonytalan volt de lefeküdt a macska a lábához ezért hazahoztuk. (elvittük vásárolni xDD a táskámban és kapott kaját megmindent.)


anyukám mondta h hozzuk. szal sztem a te esetedben a szüleid egy kis idő múlva (pár hét) ha sokáig mondod nekik szerintem belátják h szükséged van rá. és akk biztos kapsz kiscicát. vagy esetleg örökbe is fogadhattok. :)

biztos vagyok benne h sikerülni fog. ha ennyire szeretnéd. :D hajrá. :D

2011. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jóó köszönöm:))
2011. júl. 14. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy éve meghalt a kutyám. Azt hittem, belepusztulok... :(
2013. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!