Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának olcsóbb bolhairtó...

Nory0722 kérdése:

Macskának olcsóbb bolhairtó csepp?

Figyelt kérdés
Van 2macskánk,de a szomszéd macskái is gyakran átjárnak,mivel a kutyáink napközben kint vannak,így a macskákat reggel-este etetjük,és sok 'kóbor' macska jár ide a bőséges kaja miatt. A macskáink-kutyáink egyaránt kezelve vannak(kutyákon kiltix+sprayt is használok,macskának csepp). De mivel a szomszédok nem kezelik őket,így ha tudna valaki jó cseppet olcsón,akkor szívesen megvenném,és lecseppenteném őket,mivel így gyakran a mi macskáinknál sem tart 4hétig a csepp. A teraszt és a tálak alatt spray-vel fújon,de így is előfordul más helyeket 1-2,és nem szeretném,ha a lakásban kötnének ki. Válaszokat előre is köszönöm!
2011. júl. 5. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Fronline---1800 ft kb...de megéri.....
2011. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arról azt hallottam,hogy már nem válik be,mivel nem váltanak hatóanyagot. Ennél kicsit olcsóbbra gondoltam,nem vagyok gazdag,csak a szomszéd macskáit sajnálom. Köszönöm azért!
2011. júl. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!