Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Ma ki és hol az ügyeletes...

SOS! Ma ki és hol az ügyeletes állatorvos Mezőkövesden? A kiscicámért aggódom, lehet műteni kellene azonnal!

Figyelt kérdés
Alomköveket evett, és nagy, kemény a hasa. Nem kakilt a mai napon. Már 3 helybéli dokit is kérdeztünk, de senki nem tud látatlanban segíteni, és az ügyeletest sem tudják, ki.. Volt valakinek hasonló? Megéri a reggelt? 8-kor van rendelés.
2011. júl. 10. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, hogy ki az ügyeletes, de nekem már volt ilyen, kb. 3 éve. Nem voltunk itthon, és akkor csinálta, 4 napra rá került a műtőasztalra. Azóta is él!
2011. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a hellyedben egész éjszaka figyelnék a cicura,de még arra is képes lennék hogy egy rendes normális(ember) kórházba bevinném ha nagyon komoly a baj!!Nemérdekelne hogy ember kórház...Végülis ő is csak egy ártatlan cica szóval.
2011. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha azonnali műtétet igényel, akkor a legközelebbi állatkórházba kell bevinni, ügyeleti felárral elvégzik a műtétet. De én lehet, hogy megvárnám a reggelt. (Az utolsó válaszoló korára meg külön kíváncsi lennék...páros lábbal rúgnának ki egy macskával egy "emberkórházból")
2011. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az utolsóval egyet értek! ;)
2011. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem tudom ki az ügyeletes, de ezen az oldalon [link]

egri rendelők vannak, próbáljátok meg őket is felhívni.

Remélem, nemsokára jobban lesz a cicus!

2011. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most sikerült keveset kakilnia az előbb. 1 hónapos kb. a cica, 1 hete találtuk az utcán. Azóta volt dokinál, kezeltettük, amivel kellett. Túl kicsike, azért aggódtunk ennyire. Egyébként most játékos, futkározik is. Azt hiszem várunk reggelig. A doki szerint ne adjunk neki enni, ezt betartjuk. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 10. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
szia! mivel eteted? mert az én cicámnak is volt ilyen de nem az alomkövektől hanem a sz.r whiskas juniortól. Más tápokkal nem volt gond csak ezzel, amúgy amíg ilyen kicsi csak konzervet adhatsz neki, ezt tudod?
2011. júl. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Él még a kiscicád? Műtét megolt? Vagy találtatok-e dokit?
2011. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsi a késői válaszért! Szerencsére nem kellett műteni, a dokihoz csak másnap vittük el, mivel nem tudta egy kövesdi doki sem, ki az ügyeletes épp...

A hasa az ételtől keményedett meg, nem a kövektől. Azóta is itt van velünk. :)

2011. aug. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!