Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Több macskások, összeszoktatás...

Több macskások, összeszoktatás, SOS?

Figyelt kérdés

Megygyőztem a párom, h hozzunk el még egy cicát- talált kandúrka. De mi cicánk gyűlöli, de mjuk minket is. Nem engedi h megsimogassam, rám is fúj és morog, páromra is cicára is, mindenkit utál :)

Rémes hangulatban van. Teendő?


2011. júl. 25. 20:00
1 2
 1/13 SzilKa ***** válasza:
100%
turelem es sok ido... Nekunk is 5-6 hetbe telt, mire az uj macskat megszokta a regi. Addig is vedtuk, hogy ne verje (ejszakara el voltak kulonitve), meg probaltuk mi is bekitgetni, ereztetni vele, hogy ugyanugy szeretjuk.
2011. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, idővel megbarátkoznak. Mi egy 6 éves lánycica mellé hoztunk /találtunk/ egy 2 hónap körüli kandúrkát. Kb. 1 hónapja van nálunk a kiscica. Már kezdenek megbarátkozni egymással, a nagyobb cica játszik a kicsivel, időnként nyalogatja is, de ha a kicsi már az "idegeire megy", akkor bizony móresre tanítja. Ne aggódj, össze fognak szokni! A nagyobbik cica biztosan féltékeny is, meg hát azt se felejtsük el, hogy egy betolakodó érkezett a területére!
2011. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nekünk 14 cicánk van..:D idővel összeszoknak a cicák nyugi!!

én már csak tudom..:D

üdv

2011. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Holnapra nektek már engedni gogja hogy simizzétek.

A legfontosabb: a régi cica elött ne ngayon szeretgessétek ak iscicát, mert a macskák nagyon féltékeny állatok. És emiatt a kiscicára fog haragudni.

Valamint foglalkozzatok vele sokkal többet mint általában, hogy ne érezze azt, hogy elfoglalták a helyét.

Adjatok neki inyencségeket, hogy valami pozitív dologgal kösse össze a kiscicát.

2011. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát a hangulat puskaporos, de lesz ez még így sem!

A nagyobbat etetem, meg szeretgetem, de nem hagyja. Mjuk már haladást értünk el: megette a kezünkből a kaját, aminek kiscica szaga volt!!!

Köszi a válaszokat!


Még valami: apró fekete cicusnak név ötlet?

2011. júl. 25. 20:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Józsika:)
2011. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gyönyörű név, de én inkább egy két szótagúra gondoltam, lehetőleg legyen benne c, vagy sz :D
2011. júl. 25. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Bájtit imádom de lehet Kormi is:)
2011. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha Józsika nem akkor Szotyi..:D
2011. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Uhhhh fennforgás, a nagy úgymond szünet nélkül morog és fúj a kicsire! Nem bántja, lekevert már neki egy két mancsost, de semmi eget rengető. Nekem úgy tűnk mintha félne a kicsitől, ez lehet? Mert közel megy hozzá, de ha a kicsi visszafúj, akkor elszalad,.

Tegnap a nagy evett a kicsi meg beledugta a fejét a táljába eközben, erre a nagy lefújta, és morgott de elszaladt, nem bántotta. Ez jó jel nem?

Mondjuk az kevéssé h 20 mp-e meg akkora sallert nyomott le a kicsinek h az felnyikkant.

Mit tegyek? Hagyjam h egy kicsit püfölje, v ezt tiltsam neki?(a nagynak)

2011. júl. 26. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!