Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol találhatnék a 2 kiscicámna...

Hol találhatnék a 2 kiscicámnak gazdát? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Légyszi ne szidjatok le, terhesen találtuk a cicát, de már megvan az orvoshoz az időpontja ivartalanításra. 4 cica volt, 2 elkelt, de a maradék 2 nem akar. Interneten is próbáltam, senkinek nem kell. Mit tegyek?
2011. aug. 21. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
hírdesd a közösségi oldalakon is. Budapesti vagy?
2011. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pesttől 40 km-re lakom. Amúgy akár el is vinném őket kb. bárhová, mert olcsón utazom, de így sem kell. A facebookon nem vagyok fent, gondolod lenne esély rá, hogy ott gazdit találjak? Mert akkor felregisztrálok, vagy megkérem egy ismerősömet.
2011. aug. 21. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokan tesznek fel állatos apróhirdetéseket ingyen a facebookra, mert ott többen látják.

De tudom ajánlani a slando-t is, az egy apróhirdetéses oldal, és azt is sokan nézik és ingyen hirdethetsz.

Szívesen elvinném a cicákat, csak nem engedik itthon. :( De biztos aranyosak, remélem jó gazdihoz kerülnek :)

Üdv

első voltam :D

2011. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha beírod a google-be hogy állathirdetés akkor rengeteg oldalt kiad. mikor nagyon sürgős akkor van hogy 14 oldalra teszek fel hirdetést. úgy már biztos lesz valaki :)
2011. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
expressz.hu esetleg vagy iwiw.hu, myvip.. ilyesmik..
2011. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én teszveszre raktam fel a kiscicákat. El is vitték őket. Én úgy csináltam, hogy minden kötelezettség nélkül jöjjön el, nézze meg és ha tetszik csak akkor vigye.
2011. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudsz küldeni képet? engem érdekelne 1 :))
2013. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!