Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Napszúrást...

Mi baja lehet? Napszúrást kaphatott? Talán beteg? Vagy csak nagyon melege van neki is?

Figyelt kérdés
A macskám pár napja állandóan levert és étvágytalan.Régebben pedig mindig tudott volna enni amikor adtunk neki kaját amikor nem.
2011. aug. 23. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak bágyadt a meleg miatt, de azért ez nem teljesen normális. Lehet, nem ártana megnézetni dokival. Mennyi idős?
2011. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hőségriadó van...ha nem utálja a vizet akkor tedd be kicsit a zuhany alá, és a hátát vizezd be. Ha tálja a vizet akkor egy nedves ronggyal törölgesd át
2011. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

6-7 éves

Köszönöm a válaszokat,valószínűleg egy üres,régi festékes dobozba megfürdetem.

2011. aug. 24. 07:49
 4/6 A kérdező kommentje:
De már jobban néz ki és egy kicsi étvágya is van.
2011. aug. 24. 07:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen melegben az én macskáim is fele annyit esznek,mint máskor.Figyeld te is a cicádat,hogy tényleg ez álhat -e a háttérben.
2011. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A cicámmal ugyanez van, valószínűleg a meleg miatt van. Hűtés le egy kicsit, és mindig legyen ivovize!!!!

Ha sokáig nem eszik, azt javaslom, adj neki kicsit ritkábban enni, az én cicámmal is ezt csináltam, és este az egész tasak whiskas juniort befalta. ;)

2011. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!