Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákban tényleg nincs...

A macskákban tényleg nincs ennyi létfenntartó ösztön? :O

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha egy kismacskát nem szoktatunk rá a változatos étrendre, és finnyás lesz, akkor később, ha esetleg tápot akarunk váltani vagy máshogy akarjuk etetni, akkor képes inkább éhen halni, mint hogy megegye a "nemszeretem" ételt. Ezt nehezen tudom elképzelni, hogy tényleg ennyire buták legyenek, hogy éhen haljanak, amikor ott van előttük a kaja.
2011. aug. 23. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezt képletesen értik. Nálunk is volt olyan, hogy nem volt alutasakos és szárazat kapott csak. Egész nap nyafogott, de reggelre csak kiürült a tápos tálka.
2011. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állat még sohasem pusztult éhen önszántából. Ha éhes, megeszik bármit.
2011. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez butaság. :) Képesek sokszor éhségsztrájkot tartani, de éhen nem halnának.

Az én cicám, ha olyat kap, amit nem szeret, akkor van, hogy nem eszik egész nap, de reggelre azért eltűnik a kaja a táljából.

2011. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A miénk képes napokig nem enni, ha nem a fogára való a kaja. Viszont nem hiszem hogy éhen halna. Volt régen egy macskánk, aki eltekergett és kb. két hét után került elő soványan, éhesen. Előtte és utána ő is válogatós volt, de mikor hazakerült, akkor befalt mindent amit adtunk neki.
2011. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem halna éhen :) De tény h megkönnyíted a dolgod, ha több dologhoz hozzászoktatod. Ne hagyd elkényelmesedni, jó? :D
2011. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, igencsak nagyot csalódtam volna a macskákban, ha tényleg így lenne :D
2011. aug. 23. 22:42
 7/9 anonim válasza:
Én Úgy tudom hogy kiskorában kell rászoktatni a változatos étrendre hiszen akkor nem finnyáskodik. az enyém még a sajtot meg a töklevest is eszi :DD
2011. aug. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Finnyásnak, finnyás lesz, de éhen tényleg nem valószínű, hogy hal.

Két macskánk van, az egyik hivatalosan utálja a száraztápot, soha(!) nem eszik belőle.... legalábbis ha a közelben vagyunk, de éjjel már nem egyszer rajtakaptam, hogy szájnyalogatva jött ki a fürdőszobából.


Ha alutasakosat kap, azt felzabálja rögtön, tehát csak a száraztáppal ilyen finnyás.

2011. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

.... Arról nem is beszélve, hogy a finnyásság is csak addig terjed, míg az ő kajástáljában van a kaja és nem a gazdiéban.


Diós bejglivel és kukoricakonzervvel se etettük őket kiskorukban, mégis ha leesik egyfalat a földre, fél percen belül már nincs ott csak két darab nyávogó-doromboló szájnyalogató macska.

2011. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!