Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg a párom,...

Hogyan győzzem meg a párom, hogy ajándékozzuk el 2 macskánkat?

Figyelt kérdés
Van 2 cicánk, kb. 1 évesek. Aranyosak, egészen addig, amíg nem az ajtóban fekszenek, vagy a babakocsiban. Pár napja kimostam a babakocsit, csilli-villi, belefeküdtek, én hibám, teraszon hagytam, de máshova tenni nem tudtam. Nem szeretem a macskákat, nem akarok velük élni, de ezt a férjem nem érti meg, ragaszkodik hozzájuk. Mitévő legyek? Miért kényszeríti rám őket? Az sem hatotta meg, hogy a macskák bolhásak lettek és belementek a kisgyerekünkbe. Amúgy piszkosak nem vagyunk, :-)), már be van minden porozva az udvaron.
2011. szept. 2. 22:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
37%

a macskák nem lennének bolhásak, ha le lennének kezelve spot-onnal


ha van udvar, akkor meg kint kell tartani őket


bár ha ilyen felelőtlen a férjed, akkor én is inkább javaslom, hogy keressetek a macskáknak gazdát...mondjuk alapból nem értem, minek kellett kisbaba mellé befogadni őket, ha egy bolhairtót nem tudtok rájuk kenni

2011. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
90%
és ezt miért nem akkor beszélted meg a férjeddel, amikor még nem voltak a macskák? vagy mielőtt összeházasodtatok? én is utálnám, ha lennének állataim,és jönne valaki, aki el akarná őket tüntetni, mert ő nem szereti őket.
2011. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
13%
Jó a kérdés, remélem kapsz okos választ rá , mert én is tanácstalan vagyok, csak nálunk a kutya a téma..szeretem én, messziről, de mindenhol csak a szőr...a kajába a ruhákon, a levegőbe, a pohárba mindig találok, pedig át van kefélve a bundája mindig, takarítok mint a güzü, hamarosan szülni fogok és ha a férjem addig nem takarítja el a kutyáját akkor azt hiszem vele együtt fogom kirakni.
2011. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
5%
a kisgyerek hányéves ? majd megfojtja a gyereket a párod meg, bas-zhatja a macskáit! ugyanis ráfekszik a gyerekre ne is haragudj de egy nagy majom a férjed!
2011. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
56%

Macska - kint

Gyerek és ti - bent

Egyszerűbb mint az egyszer egy, max. télen szabad beengedni őket, akkor is csak az előszobáig. Ha lenne a cickányaitoknak is kialakítva hely akkor nem lenne ezzel baj. Kiraktok egy régi rongyhalmot egy kényelmes faládikába és a macseknak ez tökéletes lesz. Mikor meg mentek legközelebb oltatni állatorvoshoz kérjetek tőle féreghajtót és kullancs/bolha ellenit, meg is van oldva minden problémátok.

2011. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyezz meg a férjeddel mondjuk h az eggyik szoba legyen tabu a macskáknak vaaagy ilyenek. Am ne kényszerítsd rá hogy eladja őket! Én se örülnék neki mert nagyon szeretem az állataimat!
2011. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
63%
Macska megfojtja a kisbabát? Ugyan már, normális vagy te? Ha ez meg is történne, az a szülő részéről lenne óriási baki. Egyébként meg szerintem nem tudod meggyőzni, hogy dobja ki őket, inkább legyenek kint az udvaron, a macska oda való.
2011. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
85%
Én téged ajándékoználak el inkább a macskák helyett, bocsi... Én imádom a macskáimat és soha nem választottam volna olyan társat aki utálja őket, ez nagyon sokat elárul egy ember természetéről, hogy hogyan viszonyul az állatokhoz. A férjed helyében én nem válnék meg a macskáimtól ha a fejed tetejére állnál sem.
2011. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
94%
AQ macska akkor bolhás,koszos, terjeszt betegségeket, ha nem gondozod. Nem kapspoton-t nincsoltva, gondozva. Az meg rajtad múlik.
2011. szept. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 x) ***** válasza:
91%
Igazából nekem mindig is voltak macskáim, semmi pénzért nem ajándékoztam volna el őket még akkor sem mikor kisbabám született. Állandóan macskák között volt de a mai napig él és virul egészségben... ha rendesen gondozod a macskákat fésülöd, beoltatod akkor semmi baja nem lesz tőle a gyereknek. Az meg hogy megfojtja a gyereket óriási hülyeség. A hiba benned van ha nem tudod elfogadni hogy a férjed szereti őket.
2011. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!