Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik "kóbor" macska itt...

Az egyik "kóbor" macska itt hagyott egy kiscicát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy cica ami néha idejár hozzánk, itt alszik az udvaron, a szomszédok is etetik stb. Tegnap este már mintha hallottam volna de ma reggel biztos lettem benne, hogy idehozott egy kismacskát. Gondoskodni persze nem akar róla. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Megetettem, csináltam neki helyet de egyfolytában visít szó szerint. Tudom, hogy kell etetni és hogy nem lehet tehéntejjel stb.
2011. szept. 3. 10:16
 1/9 anonim válasza:
48%
vidd el egy menhelyre
2011. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvinném de egyedül vagyok itthon és a legközelebbi menhely több falunyira van. A macskát meg nem vihetem fel a buszra, mert nálunk semmi ilyesmit nem enged a buszsofőr ha lehetne ha nem :S.
2011. szept. 3. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajándékozd oda egy ismerősödnek
2011. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
próbáld elajándékozni, ha nincs olyan ismerősöd akkor neten is érdemes próbálkozni.amúgy szerintem pár hét és nem fog annyit nyávogni.
2011. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy nem tud egyedül még enni. Nagyon pici, fogai sincsenek ahogy néztem.
2011. szept. 4. 09:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
és az anyja nem gondozza? fecskendezz tejet a szájába. nekünk ez bevált mikor elpusztult az anyacica, hiába hogy mindenki azt írja hogy tehéntejet nem szabad..
2011. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na úgy néz ki az anyacica visszajött, kicsi segítséggel de eteti a picit.
2011. szept. 5. 08:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne mondj le róla.. nem minden anya cica van állandóan a kölykeivel. Az enyém pl elég laza anyuka volt. De az ő mamája még durvább volt. Nem nálunk szült, valahova elbújt.. Azt hittük elpusztult a kiscica mert a mama folyton itthon ült. Aztán egyszer csak haza hozott egy makk egészséges csoda szép egy hónapos kis cicát.
2011. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy állatorvost, és kérj tőle tanácsot. Adni fog.
2011. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!