Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetesek lehetnek a cicák?

Hány hetesek lehetnek a cicák?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma vettük észre, hogy 3 kiscica van a párom kertjében egy pala alatt. Az anyjuk megvan. A szemük nyitva van, de még elég picik. Én úgy látom kb egy két napja lehet nyitva a szemük. Kíváncsi lennék, hogy mennyi idősek lehetnek.? Ja és mielőtt ez a kérdés befutna a párom nem sokat van otthon a munkája miatt azért nem vette észre eddig.


Köszönöm a válaszokat!


17/L


2011. szept. 4. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
3hét?
2011. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát így látatlanban elég nehéz. Ha tudod, fényképezd le majd őket, és tedd ide fel, úgy könnyebb lenne. De ha nemrég nyílt ki a szemük, kb, akkor olyan 2 hetesek lehetnek csak.
2011. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha most nyílt ki a szemük, akkor kb 1-1 és fél, de nagyon maximum 2 hetesek...

Ha raknál fel képet, könnyebb lenne megmondani. :)

2011. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát majd meglátom, mert tényleg így egy ilyen hullám pala neki van támasztva a falnak és az alatt vannak. Nagyon nehezen találtuk meg őket csak a nyávogás tűnt fel. Az anyjuk meg elég agresszív. Megpróbáljuk etetni az anya cicát hátha kicsit kézhez szokik. Megtartanánk őket, de csakis úgy, hogy ha eltudnánk vinni állatorvoshoz, de ezzel még várni akarunk egy picit.
2011. szept. 4. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
7-10 naposak lehetnek. A szelídítéshez sok sikert és kitartást, a macskák elég csökönyös és ráadásul félős állatok is, de sok türelemmel, toleranciával nem lehetetlen a feladat.
2011. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne add fel a szelidítést, nekem 1.5-2 hónapba telt, de utána annyira megszeretett a szomszéd kiscica, hogy folyton követett :D

sok türelem kell hozzá, de megéri

2011. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szelídítettem már cicát. Azzal nem lesz baj. De azért köszönöm a tanácsokat. Meg amúgy arra gondoltam lehet most azért is agresszívabb, mert ott vannak a kicsik és védelmezi őket. Mondta a párom, hogy reggelre eltűnt az étel amit kitett nekik. (nem tudni, hogy ette meg vagy másik macska), de szerintem nem reménytelen.
2011. szept. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!