Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nagyon sántít nincs...

A cicám nagyon sántít nincs nagy baja?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a cicák nagyon gyorsan gyógyulnak a lábsérülésekből. Az én cicámat valószínű autó ütötte el, szilánkosra tört a hátsó lába. Röntgen bizonyította. A doki azt ajánlotta altassuk el, de előtte várhatunk egy hetet, hogy mi lesz. Hát az lett, hogy 3 lábon ugrált egy hétig, a hét végén már a törött lábával vakaródzott, még 2-3 hétig óvatosabban rohangált, azóta pedig már nem is tudom melyik lába volt eltörve. Lehet, azt gondoljátok, hogy szívtelen vagyok, és hagytam szenvedni, de egyáltalán nem fájlalta, simán ráült, és nem nyávogott, ha hozzáértem. Mindenesetre boldog cica azóta is, és örülök, hogy nem hallgattam a dokira...
2008. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mekkora baja van, azt látatlanban nehéz megmondani. Lehet, hogy ütésből származik, ez esetben akár törés is előfordulhat, ezt én mndenképp megnézetném állatorvossal. De kezeltem már olyan cicát is, akit meglőttek, a golyó bennmaradt, egy ideig semmi különös nem látszott, csak fájt ott neki, meg duzzadt volt. Mire a kezembe került, addigra szinte elrohadt belülről a környező szövet. Szétfordult az egész és nagyon bűzös váladék ömlött, rengeteg csontkukac kíséretében. Hetekik kínlódtam a cicával, mire rendbe jött. De nem volt valami szívvidító elfoglaltság. Szerintem egy orvosi látogatást megér a dolog.

Mielőbbi gyógyulást a cicusnak!

2008. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

vá az utolsónak üzenném hogy én elég vizuális tipus vagyok XD

egyébként most 2 napja az én cicám is sántikál, és nemtudjuk mi baja lehet. nem mászkált el sehova, lakásbantartott cica, és se én semm az anyukám nem léptünk a lábára, vagy zrtunk rá valamit, mégis duzzadt, a jobb melső lábának a "csuklója" és nem tud ráállni. simán refekszik, de ha ott meggyomom látszik roajta hogy fáj, de egyébként nem szenved, csak akkor fáj neki ha piszkálom. érdemes ezért állatorvoshoz vinni?

2009. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!