Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szelidítsek meg idegen...

Hogyan szelidítsek meg idegen környezetben, egy idegen, félős kóbór macskát?

Figyelt kérdés
Találtam egy anya cicát és 2 kölyköt(kb. 1 hónaposak) Mindegyik nagyon fél nem hagyják, hogy a közelükbe menjek (az anya még fúj is) igazából az érdekel,hogy a kicsiket hogy szelidítsem meg, hogyan engedjék hogy megetessem őket,hogyan tudnám megfogni őket,hogy hazavihessem ,mert megesett rajtuk a szívem aztán pedig szobacicává nevelném őket..ez lehetséges még ilyenkor?
2011. szept. 27. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vigyél nekik enni, abból az anya látni fogja, hogy jó ember vagy, és követni fognak hazáig :D én is csináltam már, csak sajnos elütötte a kis drágámat egy autó :((
2011. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyilván az anyamacska védi a kölykeit, mert veszélyforrásnak tekint. 2 hónapos korukig nem is lehetne őket elvenni az anyjuktól. Egyébként lassan, óvatosan próbálj meg mindig egy kicsit közelíteni feléjük. Adj nekik párizsit és egy idő után talán megérti az anyamacska, hogy nem bántod és eteted.
2011. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

:'((

köszi...:) kíváncsi vagyok egy anya cica hogy tud eltartani 2 kölyköt + magát úgy hogy nincs kajája..ez a kajás remélem beválik..:)

2011. szept. 27. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:
de folyamatosan menj, és mindig csak messziről add oda nekik, de azért úgy hogy jól megnézhessenek maguknak:) aztán egyre közelíts. lehet hogy lassan lesz eredménye, de lesz.
2011. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
amúgy a helyükhöz és a kiscicákhoz ne nyúlj mert elfogja őket vinni csak ha tényleg haza is viszed őket ... én is így jártam :(
2011. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jó..:) csak akkor fogom meg a kismacskákat amikor már viszem is őket hazafele.:)) És miközben esznek aközben közelítsek feléjük és egyre közelebbről adjam majd nekik a kaját??:)
2011. szept. 27. 20:12
 7/12 A kérdező kommentje:
*vagy egyre közelebbről adjam....
2011. szept. 27. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Rendszeresen és türelmesen etesd őket. Kis langyos tej csodákra képes.Örülök,hogy van , aki nem beléjük rúg, hanem óvja őket.(Bár én kutyás vagyok,de a cicák is érző élőlények!)
2011. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha szeretnél nekik tejet adni akkor azt egy picit előtte vizezd fel, nem minden macska pocija bírja a tejet sajnos.
2011. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem egyre közelebb vidd hozzájuk a kaját. ne tegyél látványosan nagy különbségeket, csak lassan.
2011. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!