Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan menhely ahol befogad...

Van olyan menhely ahol befogadnak egy egy, két napos macskát?

Figyelt kérdés
Párom találta a munkahelyén,és nem akarja gondozni az anyukája. Mi nem tudjuk vállalni,mert van egy 7 hetes babám,míg párom dolgozik,nem tudok két felé szakadni,és félek a fertőzésektől is,amiket egy ilyen kiscica egy ilyen kisbabának át tud adni.Vagy akár nekünk.
2011. szept. 28. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj náluk érdeklődni:

[link]

2011. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ismerősötök, rokonotok, aki átmenetileg be tudná fogadni pár hónapra?

Ha kicsit nagyobb lesz megpróbálhatjátok elajándékozni, neten hirdetni, piacon "eladni".

Nálunk most nyáron kölykezett hozzánk az utcánkban lévő egyik szomszéd macskája. Van a környéken egy öregasszony, aki előszeretettel öli a kismacskákat. Mikor felfedezte nálunk a cicákat egyik este sötétben ott ácsingózott a kerítésünknél és tejjel csalogatta őket, hogy levágja őket. Mikor kimentem megkérdezni, hogy mégis mi a fenét csinál így mondta szó szerint a saját szavaival. Elzavartam, hogy hagyja békén a cicákat, semmi köze ahhoz, ami nálunk kerítésen belül van. Úgy tűnik megértette, mert hozzánk többet nem jött.

Na a lényeg, hogy végül több-kevesebb idő alatt sikerült mind a három cicának gazdát találni.

2011. szept. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az anyukája nélkül elpusztul. Pótmamát keressetek neki, aki elfogadja. Menhelyen előfordulhat, hogy van most cicamama.

Ha Pesten laktok, ajánlom a Rex kutyaotthont, ott már fogadtak be árván maradt sünibébiket, pont egy cicamama.

2011. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Merre laktok? Sikerült elhelyezni őket? Valameddig tudom vállalni őket, én is gyerekkel vagyok itthon (Bp környéke).
2011. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közben elpusztult. 1 cica volt. Valószínűleg kihűlt. De azért köszönöm.
2011. szept. 28. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nagyon sajnálom. Lehet, hogy azért nem gondoskodott róla az anya sem, mert valami betegsége volt.
2011. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erős egészséges cicának látszott,persze tudom,hogy kívülről nem látszik,ha belül vmi baj van.Szépen evett bár olyan gyorsan folyt a szájába,hogy az orrán jött ki.Biztos nem volt kellemes neki.Na mindegy,most már jó helyen van,legalább nem szenved vagy ilyesmi. :(
2011. szept. 29. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!