Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám farkában tapintottam...

Cicám farkában tapintottam valami dudort, nem is engedi, hogy hozzáérjek, fúj, meg arrébb megy! Létezik, hogy eltört neki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 11:09
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként eszik,iszik,szaladgál,vadászik,ugyanúgy viselkedik,mint máskor,csak érzékenyebb a farka!
2011. okt. 18. 11:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha állatorvoshoz viszed. Itt, látatlanba biztos nem fogja neked senki 100%-osan megírni, mi a baja, max. találgathatunk.
2011. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
lehet. az én egyik cicámmal is volt ilyen, nem lehetett mit csinálni velem ilyen volt a farka, de sose zavarta, elélt vagy 10 évig, sőt lehet most is él, nem emlékszem, melyiknek is volt ilyen baja
2011. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
volt régen törött farkú cicám,úgy kaptam,de neki totál látszott,hogy törött...viszont a cicámnak ugyanúgy áll a farka,mozgatja,meg egyensúlyoz vele,de a tövénél érzem ezt a dudort! Sima röntgennel meg tudják mondani hogy mi a baj?
2011. okt. 18. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el orvoshoz és ő megmondja hidd el.

Azért orvos.


Aztán számolj be itt.

2011. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a tövénél lehet, hogy zsírmirigy van, ami begyulladt neki. ha kandúr, akkor bizony előfordulhat. kandúrfaroknak hívják ezt az elváltozást. nagyon fájdalmas neki, mert be lehet gennyesedve is.

csak állatorvos tudja kitisztítani, úgy, hogy ne késlekedj.

2011. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem egészen a tövénél,az után pár cm-vel,ő ivartalanítottlánycica,de szerintem,mivel ez egy kicsit keményebb dudor,akkor lehet,hogy a csont....majd holnap kiderül...köszi szépen az eddigi válaszokat!
2011. okt. 18. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!