Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami baja a cicámnak?...

Lehet valami baja a cicámnak? FONTOS

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 hónapos lehet, eddig bent volt, kb. egy hete anya kitette(nem részletezem...) Van egy nagyon jó, puha, meleg, biztonságot adó helye, ahova el tud bújni. Sokat játszik a vele kb. egy idős kutyusommal is, de ma nem... Egész nap csak fekszik a helyén, eszik, iszik és kész... felvettem, simiztem ő dorombolt, letettem a helyére és úgy maradt ahogy tettem és bámult maga elé. Ahogy közeledett a kezem hozzá, egyből dorombolni kezdett, de akkor sem mozdult max. nyávogott egyet.

Mi lehet a baja? Semmi külső sérülése nincs.


2011. okt. 25. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megfázott vagy lelkibeteg. Egyik sem jó változat.
2011. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
vidd be amikor nem figyel anyád
2011. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A válasz: nem tud mostmár ráállni a két első mancsára...

Anya megtiltotta hogy állatorvost hívjak ki mert "sokba kerül"..... elvette a telefonomat...:@

Nincs eltörve egyik macsa se, mert muzgatni tudja és a karmait is ki ve ereszti, de ráállni nem bír... Miéért nem??

Behoznám anya észre is venné egyből..Nincs ajtó a szobámban, mert szerinte hülyeség és ne titkolja előle semmit...

2011. okt. 25. 15:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak, hogy ilyen anyád van... a gyereke okosabb mintő, pedig ő a felnőtt!

Próbáld megygyőzni a dokiról! Kérdezd meg, hogy akkor miért lehetett macskátok, ha nem gondoskodik róla...

Egy állatért ugyan úgy felelős a gazdija, mint egy gyerekért az anyja.....

Sajnálom szegény picit :(

Ha nincs más megoldás akkor adjátok oda egy állatvédő, vagy állatmentő szervezetnek, ők majd gondoskodnak róla...

2011. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Neked van ez az idióta anyád, nem? :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2301571-mit-..


Nem bántásból, de keress másik gazdit a cicának. Amint látom, elég fiatal vagy (vagy szimplán terror alatt vagy tartva), egyedül, önköltségből állatorvoshoz sem tudod vinni. Márpedig egy cica akár 15 évre felelősség, lehet még beteg ezen kívül is.. És akkor anyád hagyja ott elpusztulni? Ajándékozd el valami olyan helyre, ahol gondját viselnék rendesen. Elhiszem, hogy Te imádod, de neki ez most kevés. Majd később, ha anyagilag függetlenedsz, akkor lesz saját cicád. Az előző kérdésnél is kérdeztem, de nem válaszoltál: hány éves vagy, hogy így terrorizának?

2011. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kihívtam az orvost, nem érdekelt anya(amúgy igen, a másik kérdést is én írtam ki). Megvizsgálta azt mondta,hogy meghúzta a macsát, bár furcsálta hogy egyszerre mind a kettőt. mivel rendesen iszik és eszik ezért azt mondta,hogy hamar rendbe fog jönni, csak pihennie kell. Megmutattam neki a helyét, azt mondta,hogy szerinte simán át foga vészelni a hideget mert nagyon jó a helye + a kutyával is jól kijön, ha nagyon fázik, tuti odamenne hozzá( a kutya meg tudom,hogy nem zavarja el hisz mindig "puszilja"). Mondtam neki,hogy anya nem engedi hogy bent legyen és hogy azt sem akarta hogy kihívjam a dokit. Erra annyit reagált,hogy bármikor hívjam nyugodtan és ha anya továbbra is ilyen lesz, csak szóljak neki, majd elintézi..Nagyon rendes volt az orvos. 3000 ft-t kért csak és ezért még fájdalom csillapítót is adott a cicának + 1 liter cicáknak való tejet. Féregtelenítő tabletta is kell majd neki, de arra még van pénzem. A kutyus veszettség elleni oltását apa állja.

A cicát nem tudom kinek elajándékozni max a békéscsabai menhelyre tudnám bevinni, de ott meg megmondták,hogy nem fogadnak be olyan cicát, akit nem az utcáról hoznak be és akinek van gazdája.. hiába mondanám,hogy anya így meg úgy... =/

2011. okt. 25. 18:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez igaz. Örülök, hogy semmi komoly baja a cicádnak. És Te tényleg felelős gazdi vagy, hogy végül kihívtad és kifizetted. Az biztos, hogy anyukád viszont emberségből megbukott..

Ha bármikor bármit nem helyesen tesz anyukád a cicával kapcsolatban, kérd csak meg a dokit, hogy beszéljen vele (mint egy h.lyegyerekkel :/), hogy az márpedig nem úgy van, hátha rá azért jobban hallgat..

Neked pedig kívánom, hogy sok örömed legyen a cicával. :)

2011. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szia egyem a szived:)))//bátor vagy ügyes vagy hogy igy törödsz a cicával!!anyukád a szülöi dolgokbol vereséged szenvedett!!de ne törödj vele!!!
2011. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ma megint kihívtam a dokit, mert a cicát nagyon rázta a hideg pedig szinte meleg volt kint. Egyből gondoltam,hogy ez láz. Ki is jött a doki. Szegénykémnek 41 fokos láza van/ volt. Kapott 2 szurit ami nagyon fájt neki...+ holnap vennem kell csonterősítőt mert valószínű a kálciumhiány is közre játszik nála. De a doki szerint holnapra mostmár tuti jobban lesz. Anya most se engedte bevinni, a doki se hatotta meg őt, de azt mondta a doki, hogy a hely ami kint van neki, tökéletesen megfelel és nem lesz gond, ha nem megy onnan ki. Szegénykém tuti nem fog kimenni onnan, hisz lábra állni alig bír...

Szurkoljatok érte!!!


Amúgy érdekel titeket a cicám és a kutyám? Rakjak be képet?:)

2011. okt. 26. 17:02
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem ezen minden nyáron született cicám átmegy ilyenkor ősszel. Az, hogy meghúzta, abszolút hülyeség.. Hogy húzna meg egyszerre kettőt. Valószínű, kicsit megfázott, gubbaszt, és mivel egész nap egyhelyben ül, mikor felkel el van zsibbadva a lába. Ha kicsit megjáratod, látni fogod, hogy a lábaival nincsen gond.

Remélem nálatok is csak ez a probléma : ) A megfázással viszont kell kezdeni valamit.

2011. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!