Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Topix macskaeledelről mi a...

Topix macskaeledelről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 00:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Olvasgatom a hozzászolásokat és kizártnak tartom,h az aldis macskakaja 60% hust tartalmazzon...nyissatok föl akárcsak egy bioplant,real nature-t,select goldot,ami 50% hust tartalmaz és nézzétek meg a kulönbséget...ezek 450-500 ft-os konzervek...és akkor a 60%-os párszázért????ugyanmár....!
2011. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a konzerveket ellenőrzik, nem írhatják rá, ha nem annyi. Amúgy: nyilván nem csirke mell van benne, hanem nyesedékeket összedarálnak. Plusz: vajon-vajon mikor jönnek rá a prémium mániások, h lehet h az a kaja jó, de h 500%-os haszon van rajta az hót ziher?!
2011. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

a világon senki nem állította, hogy 60 % hús van bennük. ezt honnét veszed?

amiket írtunk azt a dobozról olvastuk le, és a saját macskáinkkal való tapasztalatokat írtuk le.

2011. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezt akartam írni, hogy Ausztriában mennyivel olcsóbban veszem. Döbbenet.
2011. okt. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A Shah nevü 205g-os macskaeledel pedig 0.39 € ami 60 % hustartalmu.


ezt nem a kisujjambol szoptam ki...

árbak kb pont ott vagy,mint az olcso szojatáppal,de kevesebbet eszik belole a macska és talán kissé egészségesebb mint a szojakaja.

2011. okt. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én inkább jo kajával etetem,mint 40-50 ezreket költseg mutétekre a szär tápok miatt.mi már egyszer megjártuk.aki sajnál költeni a macskájára normális kaja ugyben,etesse a silány minöséguvel.szintén tapasztalatot iram...
2011. okt. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A topix és a Shah nem silány!


Tudod mit mondott nekem az állatorvos, mikor kérdeztem, mit ajánl? Azt mondta mindegy mit veszek, csak a hústartalom számít. Minél magasabb, annál jobb, 10% felett elfogadható alatta ne vegyek semmit. Ennyi.

2011. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!