Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik nem sterilized tápot...

Akik nem sterilized tápot adtok az ivartalanított cicátoknak, nem féltek, h baja lesz, vagy más módon védekeztek a húgykő ellen?

Figyelt kérdés
Mert én sem adok nekik sterilizedot, mert pl a dm-es táp sokkal jobb minőségű, mint mjuk a cat chow, royalra viszont nincsen pénzem, de félek, h húgyköves lesz a cica. Vagy ez a sterilized dolog csak reklám? Esetleg más módon is lehet a cica vizeletét savanyítani? Mit gondoltok erről?
2011. okt. 28. 18:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Dein bestes szárazra gondoltam, ami 750g-mos kiszerelésű.
2011. nov. 2. 01:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)
2011. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Sziasztok.

Nekem 2 ivartalanított macskám van ugyanabból az álomból. Egyáltalán nem kaptak speciális kaját. Tavaly nyáron észrevettem, hogy valamelyik véreset pisilt. De pnem tudtam melyik, mind a kettő jó kedvű volt, evett, játszott. 2 nap múlva derült csak ki, hogy melyik a beteg, mikor már rossz kedvű volt,

2012. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Folyt.

Elvittem orvoshoz, mondta h nincs elzáródva a hugycsöve, biztos vmi gyulladás. Kapott 2 szurit, majd 3 nap múlva megint. Ettől teljesen jól lett... 2 hétig, majd ugyanez történt. Akkor kaptunk itthonra uro-pet pasztat, hogy 3 napig adjam neki, persze megint kapott szurit. Megint jól lett 2 hétig. A 3. Alkalommal arra mentem haza, hogy hányt is, és fel sem kel. Azonnal doki. Na ekkor volt elzarodva a hugycsove. Altatasban sikerült megszűntetni az elzárodast. Ezután mondta a doki hogy na innentől élete végéig gyógyszerezni kell. Jelenleg heti 2 szer kap uro-petet, de így is visszatért. A royalnak van kifejezetten hugykore gyogykajaja, de azt nem szabad non-stop adni. Azt csak akkor kap, ha észreveszem hogy nehezebben pisil. Viszont ez 2 nap alatt teljesen rendbehozza. Vettem ivokutat a cicaknak, amiből többet iszik. A nem beteg és a beteg macska közt csak az a különbség h az egészséges rengeteget iszik, így az atmossa. Így, hogy odafigyelek. Az elmúlt 1 évben 2 szer volt hogy vereset pisilt, de mind a 2 szer 2 nap alatt doki nélkül teljesen hrlyrejott. Tehát a kulcs, hogy igyon minél többet a cica. És elég csak hébe hóba vizelet savanyito ételt adni.. ez így fenntartható.

2012. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!