Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Évekig kutyás voltam,2hónapja...

Lizi 40 kérdése:

Évekig kutyás voltam,2hónapja etetek egy gy. Fekete cicát, páromnál kertebe, aki 2kiscicával lepett meg kb2 hónaposak lehetnek, etetem őket junior hamival anyjuk még szoptatja és egeret fog nekik szeretném a kisjátékost hazahozni, beoltatni (panelba?

Figyelt kérdés
Ha, már önállóan is eszik akkor ellehet választani az anyjától,szeretnék egy kis állatkát megmenteni a külvilág szörnyűségeitől,segítségeteket kérném?
2011. okt. 31. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 8 hetesen érdemes elválasztani addig szocializálódnia kell minimum. Ellesz panelban mivel kicsiként megszokja, érdemes beszerezned egy kaparóvárat neki, amin tud játszani, meg karmolászni. Oltatni kb 10 hetes kor után lehet, és egy 2-3 oltásból álló sorozatot fog kapni, mivel panel cica nem minden ellen kell beoltani, de ezt a doki tudni fogja, no para.
2011. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is panelbe van a cicám, én is az utcán találtam. nagyon megszokta. min sok játékot vettünk neki, játékegeret, kaparóvár stb. a másik cicának is lehet valahogy gazdit kéne keress. pl fotózd le, tedd fel nőklapja fórum, facebook stb
2011. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat :-)
2011. nov. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!