Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretném az egyiket cicát...

Lizi 40 kérdése:

Szeretném az egyiket cicát panelba vinni kertből, már játszottam velük, hamival próbáltam, de nem tudom megfogni, mivel próbálkozhatnék még, nem akarok erőszakos lenni?

Figyelt kérdés
Kertben levő (egyik szomszédé)feketecicamamának 2-2hónapos cicáját+mamát etettem junior hamival, de mellette még anyukájuk szoptatja őket+egeret és galambot fog nekik, páromnál a kisház szalmájába születtek és többnyire ott tartózkodnak.
2011. nov. 6. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szánj rá egy-két délutánt, hogy ott vagy csak úgy. Hogy megszokják a jelenlétedet, ne csak azt ogy bemész eteted őket..

Ülj le egy dobozra és várj, beszélj hozzájuk, a bizalmukat kell elnyerned.. Eltart egy darabig de lehetséges. Az első közelmerészkedős próbálkozásnál ne akard őket elkapni, hagyd hogy megszaglásszanak körbejárjanak.. Idővel ölbe lehet őket venni, de jó lenne ha nem csak hamival próbálkoznál, hanem táppal, amit kiraksz, otthagysz, utántöltesz..

Sok sikert és sok örömet az új cicacsaláddal :D

2011. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!