Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! Ha a macskám altatásbó...

SÜRGŐS! Ha a macskám altatásból (ivartalanítás miatt) éppen hogy csak ébredezik és menni akar de szinte csak kúszik, jobb ha bezárom a szállító boxába? Ha elmegy, hogyan emeljem fel, hogy ne szakadjon fel a seb? (nőstény)

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mielőtt írtam a kérdést kiengedtem kicsit, akkor láttam hogy nem megy neki. Kb. 10 perce engedtem ki megint, megpróbált felugrani a fotelra, onnan meg a háttámlájára. Pár perccel később pedig hányt egyet. Nagyon üresnek tűnik a hátsó fele. :(
2011. nov. 9. 20:36
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Wc-re akar menni. Én sem engedtem, mikor elindult néhányszor, végül szegény maga alá pisilt.
2011. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jobban van a cicu?
2011. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Aha, köszi a kérdést. :)

Szerdán volt az ivartalanítás 4-kor, valamikor körül volt olyan állapotban, hogy már kiengedtem. Aztán kb. 7-szer hányt éjfélig. Tegnap egész nap bujkált, ma is folyton bujkál. Egy szobába van, az előszobába se jön ki. Ha kijön mondjuk wc-re vagy enni, akkor is gyorsan megy. Gondolom fáj a sebe meg zavarja a jövő szőr a pocakján.

2011. nov. 11. 20:16
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor túl van a nehezén. Gondolom azért olyan sietős neki, mert egy kicsit a bizalma is megrendült. :(

Helyreáll a rend majd hamar. :)

2011. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szegénynek még fájni fog jó pár napig és beesett lesz a hátsó fele.Vigyázz mert előbb utóbb el fogja kezdeni kitépkedni a varratokat.
2011. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!