Kezdőoldal » Állatok » Macskák » MIT TEGYEK? Ki raktam a...

Kócos kanca kérdése:

MIT TEGYEK? Ki raktam a macskámat az udvarra! MERT TERHES VAGYOK! De nem bírja a kint létet! De ha nem látom felmászik az asztalra a konyha pultra félek a macska szörtöl?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
:D aha-aha
2012. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért félsz a macskaszőrtől? A terhesség nem betegség. Egy dolgot kaphatsz el a macskától az a toxoplazmózis, de ezt is ki lehet már vizsgáltatni, mert lehet régen túl estél rajta. Nem kell könyékig turkálni a macskaszarban, és csókolózni a macskával.
2012. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Platypus ***** válasza:
94%
Először is elmész az orvosodhoz, és kérsz egy toxoplazma tesztet. Ha ez a teszt pozitív lesz, és mivel macskád van, 99% hogy pozitív, akkor a gyereked semmiféle veszélyben nincs a macskától. Ez a fertőzés akkor veszélyes, ha a terhesség elején kapod el először, ha már átestél rajta, ártalmatlan. A macskaalom takarítását bízd a férjedre, mást nem kell tenned. És visszaengedheted a lakásba szerencsétlent.
2012. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Háh, és nem veszik a lapot, hogy ez kamu kérdés.


KÓCOS KANCA LOL.

2012. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
A szőrtől semmi bajod nem lesz és a gyereknek sem. Gondolom nem szarja tele a lakást.
2012. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
ISMÉT Gratulálunk ahhoz a sok eszedhez!!
2012. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A kócos kanca az a Pócos vanda által jött! a párom igy szokott hívni! persze viccből! ja hmmm

macskában apszólúte nem vagyok otthon! a kérdés szerintem igen is lényeges mert anya elkapta a hugomnál és rengeteget kín lódott!ja és csak 3hónapja van macskám ő az első !

2012. jan. 11. 15:18
 8/18 A kérdező kommentje:
ja és az eszemet nem érzem kevésnek!de azért kösz te az az igazi jó szándékú másokat nem baszógató ember lehetsz ! :-)
2012. jan. 11. 15:21
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
te meg egy nagyon felelős állattartó vagy, aki fél a szőrtől (?!) Nem kell turkálnod a macskaalomban, plusz nyalogatni a macskát és elmész kivizsgálásra. Nem te vagy az első terhes akinek van állata...
2012. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%

Ha nem tudnátok terhesre nagyon ártalmas a macska! Nagyon sok vírus van benne: toxoplasma pl, ami terheseknek igen veszélyes lehet!

És ha nem hullik a szőre akkor sem ajánlott vele lenned! Semmi baja nem lesz hogy kitetted! Ez nem állatkinzás! És lehet lepontozni, aki nem ért hozzá!

2012. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!