Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá szüleimet...

Titkos Név kérdése:

Hogyan vegyem rá szüleimet hogy macskát engedjenek a szobámba?

Figyelt kérdés
Igazi állatbarát ember vagyok, ezért is szeretnék egy macskát a szobámba mihamarabb... Csak egy NAGY gond van! A szüleim nem akarnak beleegyezni mert azt mondják hogy nem takarítanám az almot, meg hogy büdös stb. stb. stb. A szülők már csak ilyenek... :) ja igen még egy gond akad... Most hogy én akarok már a kisöcsém is... Mindig utánoz mindenben, ezért is :/ anyám azt monta maximum egy macska legyen a házban. Apám azt hogy egy se :( Hogy rázzam le az öcsém ?? :/ plusz a szüleim hogy vegyem rá a házimacskára?? Kérlek mindenkit írjon választ, és segítsen nekem!! Előre is köszönöm...
2012. jan. 23. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha már egy szülő hajlandó rá akkor a másik is belefog menni:)

Amúgy meg annyira rossz testvéri viszonyba nem lehettek, hogy: "egy macskán ne tudjatok osztozni"...

Szóval ne sajátítsd ki a cicát ha beengedik a szüleid, s akkor nem kell külön cica tesódnak (ami alapból értelmetlen, mármint hogy külön személyre bontva) egy cica is elég lesz nyugi:DD

2012. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1000 kösz a választ! :) Hát igazából saját cicát szeretnék, ami csak az enyém... :/ hát a viszonyokról inkább ne beszéljünk :( mind1, kösz a választ!
2012. jan. 23. 21:51
 3/16 anonim válasza:
én is így vagyok ahogy te csak a tesóm nekem nem szól bele mivel lány a lányok kutyáznak meg a hörcsöggel játszanak de én szeretnék cicát anyám nekem azt mondja hogy nem kel mert valami betegség stb.... de lesz majd mert mamámék ha ideköltöznek tavasszal akkor lesz ott de nem ugyanolyan mintha otthon lenne nah mind1 sok sikert hozzá neked max nagyon sokáig mond nekik nekem van kutyám mert anyámnak 1 hónapig mondtam hazajöttem és már megvolt a kiskutyám :) nAH heló
2012. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
az előző válaszoló vagyok am 2 lány tesóm van bocsi az elírást :) cső heló szasztok szeva csá csáó hello
2012. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszí a választ! Hát remélem meg lesz az a cicaaa!!! :) nagyon örülnék neki!!!!!
2012. jan. 24. 21:00
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy általában a fiúk kutyáznak, lányok cicáznak xD mondjuk kutyám már van udvaron, de nekem házba (szobámba) kéne állat. Szobába szerintem cica illik, kutya nem... :) a cicával jobban lehet szórakozni, többet simizni stb. minthogy egy kutyával
2012. jan. 24. 21:05
 7/16 anonim válasza:
am én most nem általába mondtam ők az én tesómék ink kutyáznak :)
2012. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
am írj ha megvan és azt is majd hogy milyen fajta
2012. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Mailerdeamon ***** válasza:

Csak úgy tudod bebizonyítani nekik, hogy gondját viseled, ha adnak neked egy esélyt, nem? Az alomnak nincs semmi szaga ha rendszeresen cseréled és a lakásban tartott cica nagyobb biztonságban van a kijárós társainál: nem kap el betegségeket más állatoktól, nem verekszik, nem üti el az autó, stb.

Hajrá, ne add fel! Tavasszal rengeteg árva cica keres gazdát!

2012. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És ki fogod fizetni évente a többezres oltásokat, az almot, a tápot, legalább 15 évig???

Ja és ha az öcséd majd játszik a macskával, akkor a nyakára csapsz, vagy mi? Nem azért, de nem csoda, hogy a szüleid nem engedik meg a macskát, ilyen felfogású gyereknek én sem engedném.

2012. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!