Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vannak olyan műsorok, mint...

Vannak olyan műsorok, mint pl: 101 Nagykutya, Varázslatos kutyadoki. Ilyenek vannak macskába? Vagy csak hasonló, ami olyasmi, mint ez a kettő kutyás.

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 18:52
 1/5 Darkkingdom ***** válasza:

Igen van a 101 kiscica vagy 101 macsa valami hasonló tehát ugyanaz csak cicásba,szokott is menni!

Meg van a másik a KAROMHEGY MACSKÁI vagy CICÁI ezt sem tudom pontosan hogy amacskát melyik szóval írták :)

2012. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg az Imádjuk a macskákat. Mind az Animal Planeten.
2012. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek. Az animal Planet-et szoktam nézni, de mindig kutyákról szólót fogok ki.
2012. jan. 29. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
A Pokoli macskák is jó. Sajnos, csak egy-két részt sikerült elcsípnem. Olyasmi, mint a Varázslatos kutyadoki...
2012. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 101-es van macskásba is, érdekes, én mindig azt fogom ki szerencsére :D Nézz egy TV-műsort, ilyen cat behaviour (a világért se jutna eszembe magyarul) -os műsor is van, ha így nem írja, keress rá Jackson Galaxy-ra, hihetetlen forma az ember : )
2012. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!