Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák tényleg így halnak meg?

A cicák tényleg így halnak meg?

Figyelt kérdés
Megérzik, ha már nem sok van hátra, elkóborolnak és keresnek valami búvóhelyet maguknak, ahol senki nem talál rájuk, hogy ott magányosan, békében menjenek el? :(
2012. febr. 3. 13:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon nyávogott, odajött hozzám anyukámhoz is, és úgy pusztult el a földön szegénykém.

Nyugodjon békében.:(

2012. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Antimod ***** válasza:

Nagyon sok más emlősállat is hasonlóan viselkedik ebben az esetben.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 eszternagy válasza:
Szerintem ez általában minden állatra igaz, persze vannak kivételes helyzetek. A kutyám is félrevonult és amikor utánamentem folyamatosan arrébb ment, pedig alig bírt mozdulni is, de végül megértette, hogy vele akarok lenni. :'(
2012. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az enyém elkóborolt,amikor már nagyon rosszul volt..sosem találtuk meg..
2012. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Lehet hogy az én cicám is meghalt, mert december óta nem jött elő és a mai napig is hazavárom.Az én kis Erdélyi Erókám:-(:-(:-(:-(
2012. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A miénk múlt héten ment el. Kikéredzkedett szokás szerint, kiengedtem, aztán kis idő múlva hívogattuk az ajtóból, de nem jött. Furcsálltuk, mert ilyen hidegben nem szokott 10-20 percnél tovább kint lenni. Aztán egész éjszaka néztük, megjött-e, nem aludtunk semmit. Néztem az utakon, de nem ütötték el. A kutyás kerteket is ismerte mind, úgyhogy tudta, hol kell vigyázni. Ha beszorult volna valahova, akkor valaki biztos meghallotta volna a nyávogását. Messzire nem szokott elkódorogni nőstény macska lévén, mindig óvatos, távolságtartó volt mindenkivel. Bele telt pár napba, mire tudatosult bennem, hogy már nem fog visszajönni. 12 éves volt!! És semmi előjele nem volt, hogy fog történni valami, teljesen jó kondiban volt, bár aznap egy kicsit furcsán viselkedett, izgágább volt. Talán már érezhetett valamit. Borzasztóan hiányzik!!! De ha valóban így történt, hogy elment szépen, csendben meghalni, ez még a legjobb, ami történhetett. Csak annyira váratlanul ért. Ha hallok valami zörejt, egy fél másodpercre azt hiszem, ő kaparja az ajtót, hogy be akar jönni. Olyan furcsa, hogy este, bezáráskor nem kell nézni, hogy nem maradt-e kint a cica, a bevásárló listára nem kell többet felírni, hogy macskakaja, és a fotel miatt se kell többet bosszankodni, hogy már megint szőrös lett. :((((((
2012. febr. 3. 14:05
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. febr. 3. 14:07
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Szegénykém. Azért szép kort megélt. Majd lesz új cicátok:-)
2012. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Mailerdeamon ***** válasza:
47%

Nekem két cicám is meghalt a nyáron, nem sokkal egymás után. Leukóziusuk volt és húgykövük. Egyikőjük az alomtálcában, a másik az ablakban heverve hagyott itt minket. :(

Számomra ebből úgy tűnik, hogy erre még nem voltak felkészülve.

2012. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Valahol egyszer azt olvastam, hogy ezt azért csinálják, hogy ne legyenek a terhedre, és ne szenvedj miatta annyira. Szerintem ez a rosszabb verzió, mikor bizonytalanságban vagy, hogy vajon hazajön-e még, nem csak beszorult valahova, és várja, hogy kiszabadítsák, vagy esetleg befogadta-e valaki. Ha te találod meg a testét, a látvány megviselhet, de legalább el tudod temetni, és el tudsz tőle búcsúzni úgy, ahogy megérdemli, és a szived is nyugodtabb lesz.

Azért ne add még fel : ) Plakátolj, kérdezgess szomszédokat, nézd a menhelyekre bekerülő cicákat stb..

2012. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!