Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok ajánlani Pest megyében...

Zokniszörny kérdése:

Tudtok ajánlani Pest megyében vagy Budapesten macskamenhelyeket, ahol 2-3 hónapos cicák örökbefogadhatók?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk cicát, és azt találtuk ki, hogy menhelyről hozunk ki egyet. Keresgélek a neten macskamenhelyek után, de nem nagyon találok. Segítsetek! Köszi!
2012. febr. 20. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:

A Noé Állatotthonnak van macskamentő alapítványa is, nagyon aranyos cicáik vannak.

[link]


A Rexnél is van néhány macska, az örökbefogadható állatoknál, az Állatsziget "mappában" találod őket, az 5.-6. oldal környékén.

[link]


Ez az Országos Állatmentő Alapítvány oldala, ők is foglalkoznak mindenféle kisállattal. Itt rögtön a lista elején van jó néhány kölyökmacska.

[link]


Remélem, megtaláljátok az "igazit". :)

És innen is elismerésem, hogy menhelyről fogadtok be állatot, ez is óriási segítség lehet nekik.

2012. febr. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket!

Nagyon szeretem az állatokat, nálam ez alap. :) Ha lesz kutyánk (később azt is szeretnénk majd), én szívem szerint azt is menhelyről hoznám ki.

2012. febr. 20. 01:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk sajnos most nem lehet állatunk, mert albérletben lakunk, és a lakás tulaja nem örülne neki, de épp a napokban kezdtem el budapesti menhelyeket böngészni, hogy hová tudnék kijárni segíteni néha. (Nem teljesen önzetlenül: ha már nekünk nem lehet kutyánk, akkor foglalkozok a menhelyen 100 másikkal, gondozom meg sétáltatom őket. :D) Azért is tudtam hirtelenjében ennyi linket összeszedni.


Nektek előre is sok boldogságot az új családtaghoz! :)

2012. febr. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2012. febr. 20. 01:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy várjatok még pár hónapot, télen kevés kiscica születik, ilyenkor nehéz kölyköket találni. Tavasszal jön majd a dömping, minden kapualjból kismacsekok fognak rád nyávogni, a menhelyek is tele lesznek.
2012. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szentendrei Árvácska:

[link]

2012. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Várni fogunk amúgy nyárig. :)
2012. febr. 23. 21:35
 8/9 anonim válasza:
Szia! Legutóbb írtad, hogy vártok nyárig. Megvan már a macsek? Tudok egy jó helyet, ahol most sok ilyen korú cica van :)
2012. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, nincsen még, úgy döntöttünk, várunk még vele pár évet, mert van egy öreg kutyánk, és ő már nem biztos, hogy hozzá tudna szokni egy cicához.
2012. júl. 31. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!