Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hívják a cicátokat?

Hogy hívják a cicátokat?

Figyelt kérdés
Milyen Cica neveket adnátok a cicátoknak? Mikről hallottatok? Tudom,hogy minden cica külön egyéniség,és rá jellemző neveket lehet adni nekik,de kiváncsi vagyok! :)
2012. máj. 9. 11:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Az idősebb Zizi,a fiatalabb Afrodité.
2012. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Volt már Morzsi, Juci, Józsi (lány), Gizi (fiú), Eszmeralda (fiú), Büdöske (meg még órákig folytathatnám a felsorolást). Most van egy Hófehérkénk (fiú) meg az anyukája, Bécike.
2012. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nekem a régi cicáim:

Cili-fiú

Micó-lány


Utána volt:

Nokedli-a cégtől vittem haza,nagyon hideg volt,megsajnáltam,és olyan pici volt,hogy alig tudott enni! Sajnos a szomszéd kutyája elkapta! :(


Aztán jött egy kóbor cica:

Szotyi-lány cica volt,és lett 4 kölyke (Szotyi sajnos eltűnt):

Mazsola-fiú (sajnos csúnyán megverték,el kellett altatni)

Mogyoró-fiú (sajnos eltűnt) Két cicát sikerült elajándékozni


Tavaly júliusban két pici lány cicát találtam az udvarunkban,kidobták őket (júniusban születhettek)! :( Én felneveltem őket!

Tücsök-lány (várom,hogy legyen vemhes)

Bíborka-lány ő május 1-én ajándékozott meg 5 picivel (1 beteg volt tegnap halt meg) 3-at elajándékozok,és egynek majd kell nevet találni,de majd rá jellemző nevet szeretnék

2012. máj. 9. 11:23
 4/34 A kérdező kommentje:
A lány cicának fiú név,a fiúnak lány... :D Véletlen,vagy direkt jött a név!
2012. máj. 9. 11:25
 5/34 anonim ***** válasza:
A mostani cicámat Wijunak hívják,mert nagyon beszédes és mikor pici volt mindig ilyen hangot adott ki :D
2012. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Noob Saibot

Mua-dib

2012. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Bár én ki nem állom a macskákat,de egyetlen 1 fekete macska van amit elviselek.Az anyósom macskája,és Bagira a neve.Azért ez,mert kanmacska és hatalmas,és úgy néz ki mint egy mini fekete párduc.
2012. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
Morzsi
2012. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
Az első a klasszikus Cirmi volt. Aztán C-vel kezdődő nevűek, majd mikor kifogytunk az ötletekből már bármi, ami jellemző volt rájuk. Volt Zokni, aki fekete volt, a négy mancsa fehér, mintha tényleg zoknija lett volna. Tigi, a Tigrincs olyan volt mint egy kicsinyített tigris (a jelleme is). A mostani Nyávogi Jani, mert kölyökkorában állandóan sírt, menhelyről hoztuk, hamarabb szakították el az anyjától, mint kellett volna.
2012. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
A miénk Peti cica :)
2012. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!