Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudnék félperzsa...

Honnan tudnék félperzsa kiscicát szerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos eltűnt a cicánk és a lányomnak minden vágya egy perzsa cica, de nagyon drágák ezért gondoltam hogy kap egy félperzsa cicát.Néztem hirdetési oldalakat,de nem találtam.Ötletek?
2012. máj. 25. 10:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%
Van macskám, ha ez a kívánságod. Főként nem a lakásban van, ha van kedve kimegy, ha nincs bent marad. Van alma is, de rendkívül ritkán használja, mert, ha teheti inkább kint végzi el a dolgát. Sosem hagy maga után piszkot. Ivartalanítva van, mégis sokat jár ki. Gondolom, mert szeret kint lenni. Volt már eltörve a lába is, meg szerzett már karmolásokat is, de mégsem gondolom, hogy az a megoldás, hogy akkor zárjuk be. 9 éves tud magára vigyázni. Szabad akarattal rendelkezik. Nem tekintjük tárgynak, amit berakunk a vitrinbe, hogy ne legyen semmi baja.
2012. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Az hogy értendő, hogy:

"ha teheti inkább kint végzi el a dolgát. Sosem hagy maga után piszkot"


Viszi magával a kis lapátot + a zacskót, és kidobja a kukába a kakiját?

2012. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom láttál e már macskát, de ás egy gödröt, belepakol aztán eltemeti. Szagolgatja a helyet, és addig kaparja, amíg érez valamit. Nyilván nálad a linóleumon nem tudja elkaparni, vagy ha leteszed a betonra. Általában olyan helyet keresnek, ahol könnyen tudnak ásni.
2012. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ha nem látod, akkor nincs is. Ügyes :-))))))))


Elárulom, mi kutyatartók rettenetesen rühelljük az ilyen szabadba szarató macskagazdikat. Azért, mert a kutyák bizony a séta alkalmával folyamatosan ezeket a szarokat keresik. Nekem sem élmény olyan helyen sétálni, ahol szar van. Ha én összeszedem a kutyám után, akkor elvárhatom, hogy ne egy szarmezőn kelljen sétálnom. Vagy szerinted ez így klassz? Nem egy kutyagazdát beszéltem már le róla, hogy mérgezze a kijárós és mindent összeszaró macskákat.

2012. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze télen -20 ba is áskálódnak :))Gondold végig mégegyszer!
2012. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs, de itt arról van szó, hogy lebasztad szerencsétlen kérdezőt, mert kiengedte a macskáját. Azért mert te búra alatt tartod a tiédet, még nem jelenti azt, hogy mindenkinek azt kell.


Milyen jogon mersz te megítélni másokat, ha nem is tudod, hogy mi történt?


Az én macskám vadon született, nem tenyésztett macska, nem lehet a lakásban benn tartani, az lenne az állatkínzás, ha nem engedném ki. Nem érdekel te hogy tartod a macskádat, lehet lakásban tartani, de az hülyeség, hogy az a kulturált macskatartás, hogy egy olyan macskát, akinek a természetes közege az, hogy a szabadban van (és itt a saját macskámról beszélek) bezárok a lakásba.

2012. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát, ez marha érdekes, mert nekem is utcáról vannak a cicáim. A bántalmazott nem akar kimenni, ez gondolom érthető. Ha vihar van, akkor pánikban el sem megy mellőlem. A másik utcai pedig boldogan elsétálgat pórázon. Mindkettőnek ritka szar dolga van. Rosszkedvükben otthon még a kutyákkal is játszanak. Vagy ez azért van, mert agyukra ment, hogy nincs már szaporodási kényszerük? Nem tudom. Mindenesetre elég depressziósak lehetnek, ha ennyit játszanak…
2012. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem akarok igazságtalan lenni veled. Azt írod, hogy a macskád vadon született, ezért nem lehet lakásban tartani. Az enyémek csak utcaiak és gond nélkül elvannak a lakásban. A vadon született mit jelent? Valamilyen őserdőből származik? Vagy a szavannáról? Akkor tényleg nem lehet lakásban tartani, mert elég nagy is lehet.
2012. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Csakhogy végre elismerted.
2012. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Jó, nem tudtam, hogy egy tigrist tartasz. Viszont ezzel meg az a baj, hogy illegális. Még nagyobb bajban vagy, mint eddig... :-))))
2012. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!