Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ennyire unatkozik?

A macskám ennyire unatkozik?

Figyelt kérdés
A cicám mindig lever mindent,tépi a függönyt,kaparja az ajtót ,rágja az ágyneműket, felugrik a polcokra, szétrámol mindent, kóstolgatja a növényeket.1 éves ivartalanított kandúrka,tudom, hogy még játékos, de nem lehet tenni valamit annak érdekében hogy, ne tegyen ekkora kárt?

2012. jún. 1. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,ugyanezt csinálta.El kellett ajándékoznom egy családi házba,ott nyugodott le.
2012. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De én szeretem ezt a macskát és nem szeretném elajándékozni ,ezek mellett eldöntöttem, megnevelem de ehhez segítségre van szükségem.
2012. jún. 1. 21:03
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
nem unatkozik, egyszerűen csak egy rossz macska :D
2012. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

édesem,ilyen egy kiscica,és ilyen is lesz!

Én lennék a legboldogabb ha látnám a cicámat ezeket csinálni!Azért fog ő változni....vegyél neki műegeret macskajátékokat!A növényekkel vigyázz,mert némelyik mérgező!

A macskák eredeti élethelye a vadon,ahol jár kell kedvére....természetesen egy panellakás is tökéletes mozgástér...csak,engedd be mindenhová,ne foszd meg a tértől,mert az nem tesz jót neki!

2012. jún. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mindenféle játéka van,de csak a macskalézerrel hajlandó játszani.Nem létezik valami spray ami távol tartja a különböző tárgyaktól
2012. jún. 2. 10:18
 6/24 anonim ***** válasza:
A spray nem ér semmit,legalábbis nálam nem vált be.Az enyémnek is nagyon sok játéka volt,nem ezen múlott.Sima házi cica volt,nem szerette a panelt,egyszerűen szabadságra volt szüksége,ezért nem bírt magával.Én se akartam elajándékozni,de amikor már mindent tönkretett,akkor már nem volt más választásom.Lehet a tiéd lenyugszik,nem tudom.(első voltam)
2012. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De félek hogy elkóborol...Tudom hogy szabadságra van szüksége,és ki is szoktam vinni.Társasházban lakunk, földszinten,és amint kinyitom az ajtót szökik(félek hogy egyszer nem tudom elkapni és kifut az útra.
2012. jún. 2. 11:56
 8/24 A kérdező kommentje:
Tényleg,Te szoktad látogatni a cicád?
2012. jún. 2. 11:57
 9/24 anonim ***** válasza:
nekünk van ilyes sprénk Panzi macskatávoltartó spray, mi az ajtónkra szoktuk fújni, hogy ne pisiljenek oda, elég jó de mikor kifújod egy ideig elég büdi. sokkal egyszerűbb megoldás, ha veszel narancs illatú illóolajat, és azzal bekened a dolgokat, mert a macskák gyűlölik a narancsszagot :D próbáld ki egy narancshájjal nagyon vicces, menekülnek meg a miénk fúj rá körbeugrálja és felpofozza xd de persze a függönnyel nem fogja ezt csinálni.. :D
2012. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nálunk ami a legjobban bejött játék az egy kis piros ponponvolt, mindenhová viszi a szájába, és telljesen kétségbeesik ha elveszti :) elég röhelyes amikor a 8 kilós macska száguldozik a lakásban egy kiscica bikfencezik meg minden :D
2012. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!