Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etethetem új kismacskámat?

Mivel etethetem új kismacskámat?

Figyelt kérdés

Van egy telljesen átlagos kismacskám,tegnap találtam,még nagyon pici szopna állandóan,tállból nem eszik.

Az anyja a miénk volt de már nem szoptatja,ha tudott is szopni tej nem jött ki a nagymacskából.

Sajnálom szegény kiscicát mert nagyon szép és megakarom tartani.Mit adhatok neki enni?szalámit adhatok?csakmert megeszik de félek hogy valami baja lesz tőle.1napja van meg kb de még nem WC-zett?az baj lehet?a cica tippjeim szerint 1 hónapos lehet,vagy picivel több.


2012. jún. 3. 10:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mézet szerintem keveset tegyél bele, nagyon keveset. Ne ragadjon. Egy ilyen pici cica nagyon keveset eszik ám még ilyenkor, viszont gyakran. (3-4 óránként.) És éjjel is, igen.
2012. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

megvolt ma az első kaki:)

Kicsit megnyugodtam.Jó étvágya van a picinek.Most etettem,picit puffadt volt a hasa,az nagy baj?

2012. jún. 4. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!