Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a régi cicám viselkedését?

Figyelt kérdés
1 éves nőstény cicám mellé hoztunk egy 6 hatas kislányt.a cicával nagyon engedékeny,barátságos.viszont rám fúj.pedig vele direkt többet törődök,nem szeretgetem a kicsit az ő jelenlétében.külön táljuk és almuk van.de mikor közelítenék felé morog és fúj 2 napja.azóta van itt a kicsi.enni nem akar,ha el is kezdi,amint meglátja a kicsit,otthagyja.mit tegyek?
2012. júl. 10. 08:56
 1/4 anonim válasza:
ha nincs ivartalanitva (vagy ha mar ivarerett korban lett) akkor szerintem a sajatjanak tekinti es toled felti a kiscicat. Azert fuj rad, hogy ne menj a kozelebe, mert akkor valoszinu a kicsi kozelebe is mesz. Meg azert is hagyja ott a kajat, hogy a kicsinek legyen mit enni. Ez tipikus mamacica viselkedes. Az egeret is megfogjak a mamacicak es odaviszik a kicsiknek, hogy ok "jatszanak" vele, meg egyek meg. Szerintem legalabbis ez lehet. Probalkozz, simogasd elotte is a kiscicat, hogy lassa hogy nem bantod (marmint a kicsit). remelem bejon :)
2012. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.gondoltam erre,de nincs olyankor a kicsi a közelében.csak szeretnék vele foglalkozni de ő fúj meg morog.mintha félne vagy fenyegetve érezné magát....nem tudom.most hagyta kicsit a simit. :)
2012. júl. 10. 12:48
 3/4 anonim válasza:
Ne aggodj, csak uj neki a szitu. Majd megszokja es olyan lesz mint regen. Elso voltam.
2012. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) már olyan :D
2012. júl. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!