Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haza hozok egy kis macskát...

Haza hozok egy kis macskát mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Hogy érjem el,hogy szobatiszta legyen és ne pisiljen össze,vissza?Nagyon kicsi cica és ha elhozom mit fog csinálni?Már láttam és elég agresszív.Mit csináljak,hogy megszelidüljön?Hogy bánjak vele?Segítsetek

2012. júl. 16. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki kaját, és simogasd sokat. Egyszer csak megszelidül. Ha hazaviszed vidd el állatorvoshoz, nézesd meg hogy egészséges-e. Tegyél a házba egy macskaalmot és tedd bele, egyszer csak bele fog csinálni!
2012. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
rakd bele elsőnek az almába és utána hagyd hogy kimásszon belőle utána megszokja megszelídüljön ülj le pl lépcsőre és várd meg hogy odamenjen hozzád
2012. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is van macskám 5 db.

nem szeretem öket mert folyton belesz*rnak a serpenyőimbe, ill kondéraimb, ezért egész nap csak mosogatok.:(

javasolni tudom:

mindig verd a macskádat, (lapáttal, és karikás ostorral, fakanállal.de szabad kézzel ne mert koszosak a dögök) akkor is ha nem tett semmi rosszat.

hívd goblinnak, és ne adj neki enni inni, ugyis fog majd magának patkányt csótányt;)

imádni fog.

sziamiaharamia:)

remélem sokat segitettem

2012. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rohadj meg utolsó.Elég szomorú,hogy így beszélsz egy ártatln kis cicáról:(Te undorító féreg vagy:(Szánalom,hogy ide irogtsz.Keress magadnak másik helyet.KÖCS********g
2012. júl. 16. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:

nyugi, ingyen volt a tanácsom, nyugodj meg, nincs semmi baj.

:))

2012. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rá se ránts! Tudod, sok elmebeteg jár ide, köztük volt az előtted szóló is. Egyszerűen csak unatkozik, mert unalmas az élete, és ide jár! :) Tudom, agyilag zokni a kis.... De ez van. A cica majd megszelidüll. Foglalkozz vele sokat.
2012. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Előbb utóbb úgy is megszelidul, hisz te adsz neki enni valót és te gondozod. Az alomra szoktatás nagyon egyszerű, vagy is nálam az volt :)) Csak rakd bele sokszor, naponta 1-2x és szerintem pár nap sem telik bele és hozzá szokik, ha meg máshova csinál, szedd össze és tedd bele az alomba és akkor mivel ott van az előző ürüléke így akkor is oda fog csinálni, és ha nem kívánt helyre csinált oda azt jó alaposan tisztisd meg mert máskor is oda fog csinálni. Sok sikert a cicához és játsz vele sokat, az is erősíti a kapcsolatotokat :)
2012. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rakd az almába naponta tobbszor kaparj a két elso lábaval sokat simogasd vedd fel az oledbe éreze hogy te szereted ot te agy neki enni inni és igy tudni fogja ki a gazdia légy vele turelmes hisz még kicsi :))) SOK-SOK SIKERT :)) és mi lessz a neve ?? mert csak azon szolicsd es ne ugy hogy cicici :D :))
2012. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!