Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska megvan egyedul egy...

Egy macska megvan egyedul egy panel lakasban? (ha nincs vele mas macska) igy is teljesen boldog tud lenni? (napi kb 8 orat lenne egyedul mig jovok a sulibol )

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, de sokkal boldogabb lenne ha ott lenne egy másik macska
2012. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
megvan de egy idő után meg bolondul
2012. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évig volt egyedüli cicám, nem bolondult meg, kedves 2.! Ő is egyedül volt napközben, mert dolgoztunk. Egyszer hoztunk mellé másikat, de nem fogadta el, teljesen magába zuhant, muszáj volt elajándékozni az újat. Ha egyedül van, úgy is csak szunyókál, alszik. Mikor hazaérsz, felélénkül.
2012. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 shelli ***** válasza:
3 évig volt egyedül a cicánk napközbe még panelban laktunk, azt hittem hogy minden rendben vele, de mikor kertes házba költöztünk teljesen megváltozott--- előnyére. :) Miután megszokta. és már nem félt semmitől láthatóan boldogabb barátságosabb, kedvesebb lett. Szerintem panelben jobb ha ketten vannak. Kevesebb kárt is okoznak ha egymással játszanak! :)
2012. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!