Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska viselkedési formák?

Macska viselkedési formák?

Figyelt kérdés
Meséld el, hogyan viselkedik a Te Cicád (mennyi idős, nőstény, vagy kandúr stb.)!

2012. aug. 14. 12:27
 1/6 Mysticista ***** válasza:
100%

3 macskám van. három fiú. teljesen mások. mindegyik ivartalanított.

pötyi: 4 éves. rettentő falánk, annyit enne mint egy béka, ha hagynám. rettentő emberszerető, bújós, puszilkodó, játékos. nagyon okos, fegyelmezhető.

médi: 5 éves. konok, abszolút nem hagyja mégcsak megfogni se magát. mindig a pötyire vadászik. olyankor meg én őrá, tehát ilyen benny hill szerűen kergetjük egymást.

bogyó: 4 éves. igen barátságos, kimarad médi és pötyi párharcából, ő mindegyikkel haver. rettentő kiváncsi, ő az egyetlen aki tojik a kaparófára, mert a kanapé neki jobb (lenne ha hagyám).

mindegyik úgy eszik, hogy fél szemmel a többiek edényét lesik, és mindegyik hagy a tányér alján, és nem sokkal a befejezés előtt helyet cserélnek, és egymásét eszik.

2012. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én cicám idén ősz környékén lesz 6 éves nőstény sima házi cica.


Jellemzői: emberközpontú, ha kinn van és hallja hogy vagy én vagy a férjem jön haza, rohan az ajtóba üdvözölni. Szociális egyfolytában a seggünkben lóg, ha épp nem eszik, vagy fedezi fel a világot és rettenetesen beszédes. Ha főzök a konyhában van velem. Feloson az ágyra ha a férjem nem veszi észre, de már egy nézésből tudja hogy le kell mennie. Nassolós, virgonc, igazi családtag :) Ha szomorú vagyok érzi, jön oda hozzám, és megnyugtat.


A legkönnyebben kintről úgy tudjuk becsalogatni, ha nyávogunk, és akkor bejön és keresi a baj forrását. Igazi lelkis csajszi. Imádom :)


Tűri a fürdetést, ha valamit meg akarok rajta nézni, mintha tudná hogy jót akarok vele.

2012. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.: 1éves ivartalanított kandúr, lusta, imádja a hasát, esténként szó szerint megőrül, imádja a szalámikat.

2.: 1 éves nőstény, szerény, gizda, félénk, a játék egeret se fogja meg max hozzá ér de rögtön elengedi xD

3.: 6 éves nőstény, picit agresszív ha valami nem tetszik neki, hízelgős, szereti ha simogatják

2012. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám két éves ivartalanított nőstény. Talált cica, úgyhogy borzasztó hálás, doromboló-gép. Szégyenlős, csak akkor bújik, ha ketten vagyunk :D Elég öntörvényű, látszik, hogy mindent megért, de sokszor sz*rik rá. Elég nagy zabagép, de nem kunyerál. Jól elvan magában, de ha épp felvigyázunk egy ismerős cicájára, akkor vele is kijön. Tulajdonképpen mindegy neki, hogy mi van, amíg én ott vagyok. De ha mondjuk elutazom, akkor az éjszakákat az ajtó előtt tölti...
2012. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még valami, ami nekem tök furcsa: nem szereti a férfiakat.
2012. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Coláskupak válasza:

Nekem a macsekom 1 éves,hamuszürke perzsa kan ,aki az Adolf névre hallgat.

Nagyon konok,öntelt egy cicus.

Szereti a hasát,és a k*rvákat.(na itt rám ütött)

Igen sértődékeny,és ha pl,ráülsz a saját kis "trónjára" a székre,akkor ős ellenségének nyílvánít ki,mert "nem tiszteled".

Nem tűri a fürdetést,mindig haza jön,bátor egy macska.

Nem lehet megfogni,kiskorátol kezdve bele lett nevelve,hogy csak a családtagok tudják babusgatni.

Nagyon szorgos macska,és szaporítja az udvar lakóit,3 siklót,6 verebet,és 2 egeret fogott meg eddig.

De mivel a neve is sugallja,azt hiszi felsőbbrendű "árja" cica.:)

Imádom nagyon,főleg azt az öntelt,"ugye csak viccelsz?-.-" nézését.:)

2012. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!