Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bengáli macskát szeretnék...

Apanacsi kérdése:

Bengáli macskát szeretnék tartani Nem tudom, hogy hol lehetne venni és egyáltalán lehet e tartani Magyarországon? Veszélyes macska fajta? Nehéz tartani? Szerintetek karácsonyra lehetne kérni egy bengáli macska kölyköt?

Figyelt kérdés
Drága hozzájutni egy ilyen macskához ?
2012. aug. 31. 20:21
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
60%

bengáli macskát bengálban lehet venni leginkább.igen veszélyes fajta,ha felhergelik.nehéz tartani is ha már felnőtt főleg ha sokáig akarod tartani mert azt a macska sem szereti és a kezed is el fog fáradni.lehet kérni karácsonyra csak ki kell tölteni az ide vonatkozó karácsonyiajándékigénylő lapot 2 példányban,ha pozitív az elbírálás akkor részt kell venni egy 6 hetes Bengáli macskatartás alap és középfokú tanfolyamon aminek a végén vizsgát kell tenni.Ez egy 20 perces macskatartás kinyújtott karral,egyenes derékkal.A macska ára magában foglalja az állatot magát,a hozzá járó téli és nyári öncserélő burkolatot(prém) és a macskaallergát kiváltó illatanyagokat.

remélem tudtam segíteni,vagy egy jót röhögtél rajta csak :)

2012. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Miért nem tartassz inkább egy házi cirmost?

Nem jobb érzés befogadni egy kismacskát, mint venni egyet, aki haszonért tenyészti?

De lehet, hogy én gondolkodok hülyén.

2012. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem a legmefelelőbb macskafajta lakásban való tartásra.

Akkor már inkább egy mentett házicirmos, szinte ingyen.

2012. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
47%
Hat nem tudom ti hogy vagytok vele, én pár hónapja vettem egy bengali cicust és ugy érzem minden pénzt megért! Az viszont igaz hogy soksoksok figyelmet igenyel, de nagyon szeretnivaló és okos. Félig macska félig eb :)
2012. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 éve 80 ezer forintért vettünk fajtiszta bengáli kölyköt. Most 120 ezer forint egy fajtiszta. Nem nehéz tartani, viszont nagyon sokat nyávognak, követelik a figyelmet és játszani kell vele amennyit csak tudsz, különben egész éjjel panaszkodni fog neked.
2013. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!