Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vigyem "nyaralni" a cicámat?

Vigyem "nyaralni" a cicámat?

Figyelt kérdés

Van egy cicusom, icipici kora óta én nevelem, úgy találtam. Imádom, és szívesen magammal vinném. Igazából nem nyaralni megyek, hanem a szüleim elutaznak, ilyenkor én elmegyek hozzájuk és vigyázok a házra, meg a saját cicájukra. Végül is lenne itt kire hagyni az enyémet, de én jobban szeretem magam mellett tudni.

A szüleim olyan helyen laknak, hogy alig van forgalom, hatalmas bejárható pusztaság, nagy kert mindenféle macskának való dolog. (Az övék egész nap gyíkra vadászik.) Elmenne? Okos cica, meg hallgat is arra, ha hívom. Mikor még itthon nem engedtem ki, akkor egyszer kifeszegette a szúnyoghálót, és mikor este jöttem haza, megláttam, hogy elment, csak belenyögtem a sötétbe, hogy "Cicaa" és jött is.. Nem tudom eldönteni, hogy hagyjam itt, vagy vigyem el. Valaki vitte már el így a cicáját, hogy hétvégi házába, vagy valami? Van valakinek tapasztalata?


2009. júl. 30. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
vidd el magaddal nem lesz baj vagy nézd meg a www.kedvenchotel.5mp.eu-t és add be hidd el jól csinálja a lány van 3 macsekjuk és 1 kutyájuk.(a kutya nem bántya a cicákat)
2009. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beadni tuti nem fogom, sehova, itt akire hagyhatnám azt ismerem jól, de akkor is jobban szeretem, ha velem van.
2009. júl. 30. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor vidd el magaddal nem lesz baja
2009. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A másik cicával ismerik egymást?

Függ a cicád nemétől is, ha fiú és nem ivartalanítottad, én nem vinném a helyedben, mert területharcokra is elszökhet.

Én is azt hittem, hogy hallgat rám az enyém, de 1 hónap után találtam meg 2 utcával odébb.

Csak óvatosan.

Ha lány akkor meg szerintem semmi akadálya.

2009. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cicától is függ, a miénk például nagyon nem szeret idegen helyen lenni, amikor elvittük magunkkal egy apartmanba, egy napig nem jött ki az ágy alól.
2009. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanított fiú. A másik ivartalanított lány. Csak kiskorukban találkoztak, mikor hoztam az enyémet, akkor átutazóban beugrottam vele, akkor a lány már felnőtt volt, mosdatta, meg anyáskodott felette. Én úgy láttam, hogy az enyém is kijön más macskákkal. Csak attól félek, hogy lelépne, de csak van annyi esze hogy nem...
2009. júl. 30. 16:31
 7/7 A kérdező kommentje:
kiskorában*
2009. júl. 30. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!