Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám, és az alomba...

Van egy macskám, és az alomba nehezen szokot bele. Sajnos a pisilés még nem megy neki az alomba csak néha. Mit tehetek hogy azt is az alomba végezze? Hogyan tudom rászoktatani?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Folymatosan figyelni kell, ha látod, hogy készül gyorsan belerakod az alomba,
2012. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 nap alatt sikerült az alomba szoktatás.

Első nap: óránkánt tedd az alomra, ne engedd le róla, addig tartsd ott, míg nem pisil bele. Természetes óránként nem fog pisilni, de ha minden órában viszed, biztos elkapod amikor épp kéne neki.

Másnap 2-3 óránként ismételd meg.

Harmadnap az enyém már magától is ment, de még tedd bele időnként, míg nem pisil.

Majd pár napig minden nap tedd rá párszor, hogy ne felejtse el.

2012. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Azt kifelejtettem, hogy hogyha belepisil, adj neki jutalomfalatkát, ha véletlenül mellé pisil, szídd meg erős hangon, így még jobban megérti a lényeget.
2012. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!