Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szállítóboxot keresek a...

Szállítóboxot keresek a cicámnak, ez a fajta jó minőségű strapabíró? Melyik a legkisebb méretű? Szabványvak megfelelne? mypet.hu/kutyaeledelek-kutyatapok-felszerelesek-jatekok/4346 -ferplast-carrier-atlas-10-el-szallitobox. Html

Figyelt kérdés
Ez a fajta jó minőségű strapabíró?Melyik a legkisebb méretű?

2012. nov. 13. 14:49
 1/6 Mecse ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz?


A cicámnak ilyen volt amíg kicsi volt, kistestű vagy házi cicáknak teljesen jó felnőtt korban is, nekem ragdollom van szóval ő kinőtte relatíve hamar. Én meg voltam vele elégedve, strapabíró volt, nem volt semmi gond vele, pedig mi sokat utazunk.


Nem tudom milyen szabványnak akarod hogy megfeleljen? Repülőre pl. ezt nem viheted, mert az IATA előírásainak ez nem felel meg. Ennyi pénzért nem is fogsz olyat kapni amit mondjuk repülőre lehet vinni (csomagtérbe mármint, az utastérbe vihetők még drágábbak annál is).


Nagyobbra növő cicának én ezt nem ajánlanám mert elég picike, de ha a cicád nem nagy, akkor rendben lesz.

2012. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, nekem normál házi cicám van nőstény és max.3 kg lehet és szerintem nem lesz már nagyobb.

A Ragdoll nagyon szép cica

Elsősorban autózáshoz kellene.

Repülőre melyik fajtát fogadják el?kérhetek linket?

2012. nov. 13. 17:51
 3/6 Mecse ***** válasza:

Kerestem neked olyat amit lehet repülőre vinni (ami kb. akkora mint az első amit találtál, ez véletlenül pont akkora), ezt találtam;


[link]


Egészen jó ára van (nekem ennél jóval nagyobb kellett, ezek szerint azért volt sokkal drágább is) , szóval ha olyat akarsz amit reptethetsz is akkor ez remek egy max. 3 kg-os cicának ez bőven jó lesz, az én macskám 6 hónaposan volt 4 kg :D.


Ezek az IATA által elfogadott boxok sokkal masszívabbak, sokkal "igényesebbek" úgymond, itt fel is van sorolva a link fülszövegében hogy milyen követelményeknek kell megfelelnie egy boxnak hogy repülőre vihető legyen :).

2012. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Értem.Ez

2012. nov. 14. 10:30
 5/6 A kérdező kommentje:

bocsánat megnyomtam a küldés gombot.

Jólvan még átgondolom.Lehet autóval megyek akkor nem kell ilyen komoly box.

2012. nov. 14. 10:31
 6/6 A kérdező kommentje:
de kitudja inkább a jobb fajtát veszem meg azt bárhol tudom használni és nem is olyan drága.Ezt fogom megvenni amit mutattál.:)
2012. nov. 16. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!