Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát szeretnék tartani,...

Macskát szeretnék tartani, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, most szeretnék venni egy cicát is. De mivel macskám még sosem volt valaki elmondaná, hogy mire kell figyelnem? (nevelésnél, hogy ne karmoljon szét minden bútort, meg úgy általában....)

12 hetes macska és kutyához van szoktatva tehát azzal nem lenne gond.

ja és mennyibe kerül az oltás?


válaszaitokat előre is köszönöm!



2012. nov. 15. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen bútor szétkarmolás azt hittem csak a filmekben van. A mi macskáinknak eszükbe sem jut ilyesmi.
2012. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd ki a foteledet, mert többet esélyed sem lesz hozzájutni. Az enyém piszkosul fifikás. Múltkor is a fotelban olvastam, erre odajött, és veszettül el kezdett nyávogni. Azt hittem, éhes, felpattantam, hogy kimenjek neki enni adni, erre felugrott, kényelmesen elhelyezkedett a fotelban, és már aludt is a kis dög. :)))
2012. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mennyi almot használtok el egy héten? Jó a sima homok is?
2012. nov. 15. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyit. Családi házban lakunk, kikéredzkednek a kertbe, ha rájuk jön a szükség. Picikorukban előfordul egy-két baleset, de aztán hamar belejönnek.
2012. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szilikátos almot használok, abból egy macskának egy zsák elég két hónapig, 2700Ft. A drágább, minőségibb almokat ajánlom, mert összességében olcsóbbak, kevesebb a gond velük, nem büdösödnek.

Az kombinált oltás kb 3000-6000Ft.

2012. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik kérdésedre válasz: vegyél neki kaparófát. Meg kel neki mutatni, hogy azt használja. Kiskorban előfordulhat, hogy kipróbál pár bútort, de jól nevelhetőek.
2012. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicuska87 ***** válasza:
33%

Kaparófát kell neki venni, és akkor nem karmolja szét a bútorokat!

Alom, én fressnapf premiere excellente-t használok, 2 macskánál, egy hónapban egy 12 kg-os megy el!

A kombi oltás, olyan 6000 ft körül van.

És 3 havonta féreghajtózni kellene!

2012. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első, a mi cicáink se karmolták sose a bútorokat, se nem másztak fel a konyhaasztalra, pultra, sehova. nekem meg mindig mindenki azzal jön, hogy a macskák ezt csinálják...de asszem megfejtettem: a mieink kint laktak, bejöttek enni, meg társaságban lenni, de az idő nagy részében kint tartózkodtak, ott volt fa, amin kaparhattak, meg mászhattak fel bármire.
2012. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!