Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam össze a...

Hogy szoktassam össze a cicákat? Segítség?!

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 éves ivartalanított lány cicám.Ma hoztuk haza az új cicát aki egy 10 hetes fiú.

Bátor volt a kicsi egészen addig amíg meg nem látta a nagyot... Miután jól lefújtatta a fejét szegénynek azóta a kicsi csak bujkál, elő sem mer jönni és fél mindentől, a nagy meg be van sértődve mindenkire.

Holnap suliba kell mennem és nem tudom mi lesz itthon.Félek, hogy bántaná a kicsit :( A kicsi meg alapból fél még itt de hogy még ellenséges vele a másik cica így még jobban.Még körül sem mert nézni a házban :( Enni sem evett, semmi.

Jobb lesz ez valamikor?A nagy cicánk azóta utál engem, hozzá sem érhetek mert fújtat, morog és támad :( A kicsi meg kuporog a takaró alatt.. Tanácstalan vagyok. Még nem voltam ilyen helyzetben :/ Azt a hiú ábrándot dédelgettem, hogy milyen nagy barátok lesznek első perctől kezdve :D Segítsen aki volt hasonló helyzetben! :(


2012. nov. 18. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első perctől nem lesznek barátok.

Kell nekik pár hét. Fokozatosan meg fogják egymást szokni, napról napra egyre kevesebbet fognak fújni egymásra.

Nem fogja bántani a nagy. Amikor én hagytam őket magukra, és mikor hazaértem úgy tűnt, hogy ők közben elkezdtek ismerkedni, barátkozni. A maguk ütemében megszeretik egymást, 2 hét múlva lehet, hogy együtt fognak aludni :)

2012. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!